Ремонт тентів

ремонт тентов

У будь-якій сфері діяльності зволікання або затримка процесу рівносильна втраті прибутку, авторитету або зовсім приносить збитки. Для наших клієнтів важливо виправити недоліки тентового полотна якісно і швидко. Якщо з якої-небудь причини повне оновлення матеріалу не потрібно, ми пропонуємо кваліфікований ремонт тентів і заміну фурнітури.

В яких випадках доцільний ремонт тентів?

Компанія «Tentova Domivka» робить терміновий і якісний ремонт тентів для будь-яких конструкцій, готових виробів і також ремонт автомобільних тентів. Доцільно проводити ремонт в таких ситуаціях:

– незначні ушкодження основи матеріалу (порізи, проколи і т.д.)

– низька зношеність тенту

– часткові потертості в місцях дотику з каркасом

– втрата або несправність тентової фурнітури (злетіли ремені, загубилися люверси, протерся шнур і т.д)

Який обрати тент для ремонту?

Підібрати матеріал за кольором не складно, у нас на виробництві є величезна кількість зразків будь-якого забарвлення. Набагато важливіше використовувати більш міцний, зносостійкий тент, який буде добре спаюватися з готовим виробом.

Ми використовуємо різний ПВХ тент по щільності та за походженням. Зрозуміло, ціна прямо пропорційна цим характеристикам. Підберемо оптимальний матеріал виходячи з Ваших потреб і можливостей.

  • Найлегший і недорогий матеріал, вагою 550 г/м2 – Ecotex (Іспанія), не має лакового покриття. Підходить для легкових причепів і накриттів для них. Відсутність лаку може вплинути на стійкість до забруднень і швидкість вицвітання виробу. У всьму іншому, міцний матеріал і ні в чому не поступається більш дорогим аналогам.
  • Beta, Omega, Gamma (Іспанія) – 630, 650 і 700 г/м2 – матеріали, перевірені роками служби та відзначені позитивними відгуками наших клієнтів. Мають двостороннє лакове покриття (акрил), UV захист, не підтримують горіння. Практичні в експлуатації, відмінно паяются і клеяться.
  • Sioen 630 г/м2 – (Бельгія) – Тканина складається з армованої міцними синтетичними нитками основи, яку покривають шаром ПВХ і лакують. В даному виді тканини виробник наносить глянсове лакування на обидві сторони матеріалу.
  • Для поціновувачів особливої ​​надійності у нас є і більш щільна тканина Omega panama (Іспанія) – 900г / м2 або Sioen 900г / м2 (Бельгія). Ми рекомендуємо її використовувати для ремонту або заміни даху, додаткових клапанів в місцях зіткнення з каркасом.

Зробити латку на тенті швидко і якісно ми зможемо за 1 годину! Більш того, ми виготовляємо такі вироби, які латати не доведеться протягом 1 року мінімум, на цей термін і даємо гарантію.

Звертайтеся! Будемо раді Вам допомогти 🙂

Всі записи блогу