Тент на вантажівку з ПВХ ткани на 40% економішніший ніж брезент!

Тент на грузовик

Дійсно, друзі, це так! І справа не в початковій ціні тенту, а в терміні служби матеріалу! Ми виготовляємо такі вироби, як тент на вантажівку, накриття на фургу, тент на полупричіп вже більше 10 років. Ми зацікавлені в тому, щоб вони служили Вам і Вашому бізнесу довго. Тому, із задоволенням розповідаємо про порівняльні характеристики цих двох популярних матеріалів.

Тент на вантажівку з ПВХ або з брезента – аспекти вибору

Стікість до вологи. Матеріал ПВХ абсолютно не промокає і не пліснявіє, це надійний захист для вантажу. Не допускає проникнення вологи, снігу, грязи, пыли. А от брезент, при тривалому контакті з водою, намокає і пропускає вологість через себе. Допомагає тільки в сонячну погоду.
Міцність та легкість. Поєднуючи легкість і практичність в експлуатації, ПВХ матеріал і брезент рівноцінні. Але щільність у ПВХ більше: 650-900г / м2, а це значить пошкодити його складніше.
Не підтримує горіння. Тентовий матеріал із синтетичної тканини з двостороннім заливанням шару ПВХ не горить. Брезент же схильний до займання.
Чистота і охайність. ПВХ тканину легко мити, вона має брудовідштовхуючу властивість, досить струменя води під напором. Брезент схожий зі звичайним матеріалом, і при намоканні на ньому утворюються грязьові сліжи, які не так просто видалити без спеціальних засобів.
Ціна. Безумовно, ціна є визначальним фактором на першому етапі. Брезент дешевше, ніж ПВХ тканина. АЛЕ якщо ви розглядаєте не просто накриття на один рейс, а повноцінний виріб, який прослужить 5 років мінімум, рекомендуємо витратитися один раз і забути про проблеми на тривалий термін.
Строк служби. Безумовно довше служить ПВХ тканина – 5-7років. Брезент не більше 2-х років. Також Вас може зацікавити: тентові наметиавтомобільні тенти або м’які вікна ПВХ.

Для того, щоб виготовити тент на вантажівку, напівпричіп або фуру необхідно зняти точні виміри і визначити конфігурацію завантаження. Для цього краще надіслати авто до нас на виробництво. Ми знаходимося в Дніпрі, але будемо раді Вам допомогти і за його межами. Доступна доставка в будь-який регіон України. Обговорити всі питання можна за телефоном (067) 610-01-13 або замовивши зворотний дзвінок на сайті.

Всі записи блогу