Тентовий дах для ангара 1085 м.кв.

тентовая крыша

Надійний дах в прямому і переносному сенсі – дуже важливий для Вашого бізнесу. З другим варіантом, звичайно, все дуже мінливо, адже не в 90-х живемо. А ось з першим, ми Вам обов’язково допоможемо. Виготовлення тентового даху для ангарів, навісів та інших каркасних конструкцій – наша пряма спеціалізація.

Новий тентовый дах для великого ангара

У березні ми здійснили масштабний проект з перекриття тентового ангара, розміром 1085м.кв для компанії «МІРОПЛАСТ» в м.Дніпро. Основна проблема полягала у відсутності герметичності. Старе накриття зносилося, були тріщини через заломи і слабкий натяг полотна. Волога потрапляла і накопичувалася в приміщенні, вогкість викликала грибок і навіть іржавіння техніки.

Фахівцями компанії Tentova Domivka був проведений демонтаж старого полотна і його повна заміна. Під розмір існуючого каркасу виготовлено нове накриття з іспанської тентової тканини BETA.

Міцний і еластичний матеріал, вагою 620 г/м2 забезпечить надійний захист від палючого сонця, проливного дощу, снігу і граду, пилу і птахів. Замовник вибрав нейтральний і приємний колір silver, який органічно вписався в стилістику довколишніх будов.

Монтажні роботи зайняли 1 день, а служити нове накриття буде більше 10 років. Завдяки захисним добавкам ПВХ тканина надзвичайно стійка до атмосферних впливів. При правильному крої і монтажі такий дах не потребує обслуговування. 100% захист від вологи, тканина не деформується, не вигорає, не руйнується. Ідеальний варіант ремонту, найбільш затребуваний матеріал в сегменті поєднання ціна + якість. Також Вас може зацікавити: тентові наметиавтомобільні тенти або м’які вікна ПВХ.

Компанія Tentova Domivka виконує комплексні роботи по виготовленню та ремонту тентових покрівельних накриттів в будь-якій точці України:

  • Демонтаж старого покриття
  • Грамотні заміри
  • Проектування і візуалізацію
  • Розкрій і виготовлення
  • Транспортування і монтаж

Виготовляємо конструкції тентів під ключ і окремі накриття під готові каркаси, робимо ремонт металевих ангарів та складських приміщень різної конфігурації. Для прорахунку Вашого виробу зв’яжіться з нашим менеджером по телефону +38 (067) 610-01-13 або залиште заявку на сайті, ми Вам зателефонуємо.

Всі записи блогу