Тент для ангару – МЕТРО Кеш Енд Кері Україна

тент для ангара

Компанія «Tentova Domivka» виконує замовлення і надає ремонтно-будівельні роботи на території всієї України. Виробництво знаходиться в м.Дніпро, але наша команда дуже мобільна, тому ми доставляємо і виконуємо монтаж виробів в будь-якій точці нашої країни. У вересні, наприклад, ми завершили масштабний об’єкт в м. Київ. Робили тент для ангару на замовлення ТОВ “Кеш Енд Кері Україна Метро”.

Складське приміщення потребувало термінового ремонту. Старе покриття тенту було непридатне, не захищало належним чином товар, який зберігався в ангарі. Вкрай важливо було виготовити нове накриття для даху, стін в найкоротші терміни і також швидко необхідно було провести монтаж. Фахівцям компанії «Tentova Domivka» не в першій раз, виконувати екстрені замовлення, тому в даному випадку впоралися за 11 днів.

Тент для ангару – складське приміщення

Загальна площа тентового ангару склала 789 м2, габаритні розміри – 17х21×8м. Для виготовлення накриття використовували високоякісний армований ПВХ матеріал білого кольору, вагою 650 г/м2, виробництво Німеччина. Багатьох цікавить питання, чи підходить тентовий матеріал, і в свою чергу ангар з тенту ПВХ, для зберігання складських запасів. Чи буде він надійно захищати дорогі предмети від вологи, снігу, тварин і т.д. Відповідаємо, підходить на 100%. ПВХ матеріал має кілька ступенів захисту:

  • Водостійкість
  • Стійкість до механічних розривів
  • Захист від ультрафіолету
  • Температурний діапазон -30 / +70 ° С

Завдяки спеціальним добавкам ПВХ матеріал абсолютно водонепроникний. У свою чергу форма ангара сприяє стіканню дощової води, снігу, таким чином створюється середовище не сприятливе для розвитку грибків і плісняви. До речі, якщо Ваш об’єкт, все ж, знаходиться в зоні підвищеної вологості, сприятливої для розвитку грибку (це можуть бути частий атмосферний вплив або наслідки виробничого процесу) – ми зможемо запропонувати і спеціальну тканину ПВХ з антіплесневим покриттям.

Важливим фактором також є міцність матеріалу, стійкість до розривів і розтягувань. Тканина міцна і гнучка, тому здатна витримувати прямі механічні удари тупими і навіть гострими предметами. При правильному натягу, ПВХ служить своєрідним трампліном і в першу чергу відштовхує предмети.

Цей об’єкт виконаний з матеріалу білого кольору, а значить відштовхує ультрафіолет. До того ж, в масі ПВХ є добавки, що перешкоджають руйнівному впливу сонячних променів. Білий тент ПВХ має ряд переваг, тому найчастіше використовується для накриття великих ангарів:

  • Ангар з білого тенту не так сильно нагрівається, як кольоровий. Зберігає комфортну температуру в приміщенні.
  • Краще пропускає сонячне світло. Немає необхідності використовувати освітлення в денний час.
  • Чи не вицвітає. При належному догляді, виглядає, як новий, довгі-довгі роки.

ПВХ матеріал без проблем витримує перепади температури. Його не потрібно знімати на зиму, якщо звичайно врахована вітрова та снігове навантаження при виготовленні конструкції і монтажі. Універсальний і практичний матеріал тепер служить нашим замовникам з європейської мережі МЕТРО. З радістю виконаємо і для Вас проектування ангарів і виготовимо якісні тентові накриття. За прорахунком і консультацією звертайтеся до наших менеджерів +38 (067) 610-01-13. Також Вас може зацікавити: тентові наметиавтомобільні тенти або м’які вікна ПВХ.

Всі записи блогу