Тент на зерновоз

тент на зерновоз

Накриття зерна – один з найважливіших способів захисту при транспортуванні. Волога, пил, бруд не повинна проникати всередину кузова зерновозу. Для захисту вантажу від впливу зовнішніх факторів ми рекомендуємо використовувати тент на зерновоз.

Тентове накриття на зерновоз виготовляється індивідуально з ПВХ тканини – 650 г / м2 (Іспанія) під розмір кузова, використовується якісна фурнітура європейського виробництва.

Тент на зерновіз – за якими критеріями оцінювати якість?

Густина. Тентове накриття виготовляється індивідуально з тканини ПВХ 650-900г/м2 (Виробництво Іспанія, Бельгія, Туреччина).

Покриття. Важливо, щоб тканина була покрита акриловим лаком (хоча б із зовнішнього боку). А якщо ні, то тент прийде в непридатність вже через рік після першого рейсу.

Температурний діапазон. Використовувати ПВХ виріб можна при температурі від -30С° до +70 С°

https://tentovadomivka.com.ua/category/my-proizvodim/nakrytiye-dlya-basseyna/Якість зварного шва. Цей показник прямо впливає на термін служби виробу. Ми використовуємо апарат гарячого повітря Leister (Швейцарія). Він дозволяє робити герметичний шов шириною 30мм. Пропаювання тенту здійснюється при температурі 620 ° С. На малюнку можна побачити процес зварювання. Гаряче повітря подається між двома шарами матеріалу, потім притискається прикочувальним валиком. 

Кріпленя. Тентова фурнітура має бути надійною і це факт. Для кріплення тенту на кузові можна використовувати трос, шнур, експандер. Ми радимо застосовувати саме експандер для максимальної натяжки тенту.

Вогнестійкість. ПВХ тканина не підтримує горіння. Що це означає? Якщо піднести відкритий вогонь до тенту, він димиться і плавиться, доки джерело вогню не буде усунуто. Тент захищений від поширення вогню поверхнею, вогонь не передається і не палає на тканині. Короткочасне джерело вогню, наприклад, іскра, сірник не стане причиною займання. Існують тканини з підвищеною вогнестійкістю, які відповідають стандарту антигорючості М2. Вони довше протистоять відкритому джерелу вогню і плавляться повільніше. Також Вас може зацікавити: будівництво ангарів, тентові намети або м’які вікна ПВХ.

Переваги тентових накриттів:

•  Захист від вологи 100%. Вантаж надійно захищений від погодних умов: дощ, сніг, гілки, багнюка не потрапляють на вміст кузова.

•  Безпека. Вантаж захищений від впливу птахів та людей. Після виїзду зерновоза на шнурівку можна поставити пломбу і ніхто не зможе порушити цілісність вантажу до його прибуття.

•  Практичність. Тентова тканина гнучка та легка, але водночас міцна. Стійка до механічних ушкоджень.

•  Вітростійкість. Вантаж захищений від вітру, зерно не висипається, зберігає цілісність.

•  Легко миється. Завдяки акриловому лаку бруд буквально не прилипає до тенту. Змивається дощем або на мийці без особливих зусиль.

•  Морозостійкість. Тентова тканина відмінно експлуатується у мороз, не тріскається і не ламається.  

Полог на зерновіз ціна в Україні

Тип тента Матеріал Ціна
Полог на зерновіз “Omega” тент ПВХ 650 г/м2 або Sedo “GAMMA” (Іспанія) 650 г/м2* від 350/420/м2

* – На вибір: Sedo “GAMMA” (Іспанія) 650 г/м2 або “Omega” (Корея) ПВХ тент 650 г/м2. В наявності тканини виробництва Бельгії та Німеччини.

Для предметної консультації, виготовлення пологів і тентів для вантажних перевезень звертайтесь до наших менеджерів

(067) 610-01-13 або залиште контакт для зворотного зв’язку. Ми Вам передзвонимо найближчим часом.

Тент на зерновіз, фото

Часті питання про тент на зерновіз

⏩ Чи є гарантія на тент на зерновіз?

Так, гарантія 12 місяців для тенту на зерновіз з моменту отримання

⏩ Чи є гарантія на шви?

Так, 12 місяців гарантія

⏩ Скільки служить тент на зерновіз із ПВХ?

ПВХ тент на зерновіз служить від 10 до 12 років

⏩ Який термін виготовлення замовлення?

Термін виготовлення замовлення середньої складності – від тижня

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.