Складські приміщення з тенту

Складские помещения

Розвиток бізнесу зі збільшенням продукції, розширенням асортименту товарів або збільшенням пропонованих послуг, далеко не завжди має на увазі капбудівництво складів, цехів і офісів «на століття». Складські приміщення з тенту для вас будуть чудовою альтернативою, якщо:

•  існує необхідність у тимчасових, сезонних, наприклад, складах;

•  потрібне термінове розміщення надійшла великої партії продукції;

•  ви маєте намір розширювати бізнес поки в тестовому режимі без капітального будівництва і так далі.

Причин для термінової організації складу на відкритій виробничому майданчику або взагалі в чистому полі, буває безліч. А легкі, місткі і недорогі каркасно-тентові споруди – це найкраще, що може бути на сьогоднішній день.

Також Вас може зацікавити: тентові намети, автомобільні тенти або м’які вікна ПВХ.

 

Складські приміщення – проєктування та будівництво

Виробнича компанія «Тентова Домівка» в особі фахівців з досвідом подібної діяльності більше 5 років, пропонує свої послуги по зведенню таких складів, що називається «з нуля» і «під ключ». Тобто, ви озвучуєте свої побажання (обсяг, конфігурацію, необхідність теплоізоляції, місце розташування і т. д.). Ми зі свого боку, розраховуємо, плануємо, конструюємо і надаємо, в результаті, готову споруду.

При цьому весь процес триває 2-4 тижні, залежно від майбутніх масштабів операції, із забезпеченням проєктною документацією і гарантіями якості результатів роботи згодом.

Подумайте – найкоротші терміни, мінімальні капіталовкладення і високу якість. Це грамотне рішення справжнього бізнесмена.

Будівництво складу “Під Ключ”. Для прорахунку конструкції та детальної консультації зв’яжіться з нашим менеджером +38 (067) 007-00-43 або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Часті питання про тентовий склад

⏩ Чи є виїзд замірника?

Якщо Ви знаходитесь в Дніпрі, виїзд можливий

⏩ Чи є гарантія на ПВХ тент для складу?

Так, гарантія 12 місяців на ПВХ тент з моменту отримання

⏩ Чи є гарантія на шви?

Так, 12 місяців гарантія

⏩ Який термін виготовлення замовлення?

Весь процес триває 2-4 тижні, залежно від майбутніх масштабів операції, із забезпеченням проектної документації та гарантіями якості результатів роботи згодом.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.