Тентовий ангар

тентовый ангар

Необхідна надійна і міцна будівля? Склад зберігання, торгове або виробниче приміщення, спортивний або розважальний комплекс? Хотіли б затратити мінімум коштів на будівництво і отримати максимум корисної площі? В такому випадку, тентовий ангар буде оптимальним варіантом.

Будівництво мобільних ангарів на основі металевого каркаса і тентової тканини – основний напрямок компанії TENTOVA DOMIVKA. Такий вид будівництва має ряд переваг – оперативність зведення, простота монтажу і надійність конструкції, невелика вартість і мінімум технічної документації.

тентовий ангар ціна

ЧОМУ ТЕНТОВІ АНГАРИ ВИГІДНІШЕ ІНШИХ ВИДІВ КОНСТРУКЦІЙ?

ШВИДКІСТЬ БУДІВНИЦТВА

Швидкомонтовні тентові ангари виправдовують свою назву. Наша компанія має в розпорядженні стандартні проекти ангарів і навіть заготовки ферм, що дозволяє організувати і завершити будівництво протягом 4-8 тижнів.

МІСЦЕ НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Дійсно, місце не має значення. В межах міста, в селі, на пустирі, навіть в полі, словом, там, де потрібно ВАМ з’явиться нова будівля. Ми беремо на себе організаційні моменти: великогабаритну техніку, доступ до електрики, транспортування і монтажні роботи.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕНЕСЕННЯ КОНСТРУКЦІЇ

Тентовий ангар на основі металевого каркасу є розбірною конструкцією. При бажанні, його легко перемістити. Доцільно в разі оренди землі, продажу через переїзд, тимчасове/сезонне виробництво, складу зберігання і т. д. Мобільний тентовий ангар – це те що Вам потрібно!

МІНІМАЛЬНІ ВКЛАДЕННЯ

Вартість зведення тентового ангара в середньому становить від 3000 грн/м2. При цьому приміщення може бути різної форми, з кількома входами, вентиляційними вікнами і необхідної висоти.

БЕЗ ДОЗВІЛЬНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

У багатьох випадках в межах міста заборонено капітальне будівництво, а іноді отримання дозволу коштує дорожче, ніж сама споруда. В такому випадку – тентові ангари є універсальним і економічно вигідним рішенням ситуації.

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД АТМОСФЕРНОГО ВПЛИВУ

В якості покрівлі ангару використовується ПВХ тканина. Матеріал абсолютно водонепроникний, витримує перепад температур від -30 до +70 С ° Має в своєму складі захисні добавки від стирання, горіння. Морозостійкість і захист від ультрафіолету.

 

СТАНДАРТНІ КОНСТРУКЦІЇ ТЕНТОВИХ АНГАРІВ

тентовый ангар полигональный

Перспективи використання таких будівель просто вражають: від особистого транспортабельного гаража на стоянці, що охороняється, до масштабних об’єктів міської архітектури або сільського господарства:

•  Тваринницькі ангари, ферми для вирощування птахів і ВРХ.

•  Складські ангари для зерна, сіна та інших запасів, комори, теплиці.

•  Авіаційні ангари для авіатехніки.

•  Автоангари, гаражі для стоянки і ремонту техніки.

•  Спортивні комплекси для хокею, футболу, тенісу, плавання і т. д.

•  Кінні манежі.

•  Виставкові та торгові комплекси.

•  Павільйони для тимчасових пересувних фестивалів і виставок.

тентовый ангар дугаЗалежно від застосування і планованого розташування тентових ангарів, конфігурація і розміри каркаса можуть бути різними.

Ви можете вибрати стандартну конструкцію:

Тип А – Полігональний
Тип В – дугового
Тип С – скатними

Ширину можна вибрати з переліку допустимих. Виходячи з ширини розраховується і стандартна висота. Довжина набірна, кратна 3 метрам. Щільність тентової тканини залежить від розмірів конструкції і побажань замовника. Можете ознайомитися з технічними характеристиками і сертифікатами в розділі документи.

тентовый ангар для зерна

Всі ангари, вироблені компанією TENTOVA DOMIVKA, складаються з міцних металевих ферм з антикорозійного обробкою (нанесення піскоструйної обробки та фарбування порошковою фарбою 3 в 1)

Ферми з’єднуються болтовими з’єднаннями і зварювальними роботами. Каркас може експлуатуватися більше 50 років, тентова ПВХ тканина – 10-15 років. У разі необхідності, її легко оновити або відремонтувати частково.

У стандартну комплектацію входить каркас торцевих воріт металевих двостулкових орних 3,6м * 3,6м – 1шт. У комплект воріт входить каркас навстіж двері. За бажанням замовника можлива установка декількох воріт, розташування бокового входу і т. д. Також Вас може зацікавити: тентові намети, автомобільні тенти або м’які вікна ПВХ.

По довжині ангара з кожного боку передбачені вентиляційні вікна відкидного типу.

Чому Вам вигідно довірити будівництво тентового ангару компанії Тentova Domivka

budivnictvo tentovogo angaru

 

 

Ангар каркасно тентовий фото:

 

 

Часті питання про тентовий ангар

⏩ Скільки коштує тентовий ангар?

Ціна на тентовий ангар від 3000 грн/м2. При цьому приміщення може бути різної форми, з кількома входами, вентиляційними вікнами та необхідною висоти.

⏩ Чи є гарантія на тентовий ангар із ПВХ?

Так, гарантія 12 місяців на тентовий ангар ПВХ з моменту отримання

⏩ Чи є гарантія на шви?

Так, 12 місяців гарантія

⏩ Скільки служить тентовий ангар?

Каркас може експлуатуватися більше 50 років, тентова тканина ПВХ – 10-15 років.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.