Ремонт арочного металевого ангару

ремонт ангара

Фахівці компанії Tentova Domivka виконали комплексний ремонт ангару в Черкасах. У цій статті хочемо докладніше розповісти про ремонт аркових ангарів і особливості даного проекту.

Головна проблема металевих ангарів – іржавіння. Від постійного впливу вологи і сонячних променів, з часом, металеві листи деформуються, особливо в місцях стиків. Утворюються діри і приміщення ангара перестає виконувати свої захисні функції. Для складських, тваринницьких або виробничих ангарів, це неприпустимо.

Якщо на Вашому ангарі стали помітні сліди іржавіння, не варто чекати появи корозії і дірок. Краще захистити метал ізоляційним накриттям з ПВХ тканини.

ПЕРЕВАГИ РЕМОНТУ З ПВХ МЕМБРАНОЮ

Ізоляція ангара виконується дуже швидко, а результат зберігається на довгі роки. Вам не потрібно витрачати час на підготовчі та ремонтні роботи. ПВХ мембрана найшвидший і надійний спосіб захисту ангару від атмосферних впливів і ліквідації течі. До того ж, і коштує дешевше інших видів ремонту. Також Вас може зацікавити: тентові наметиавтомобільні тенти або м’які вікна ПВХ.

РЕМОНТ АНГАРА У ЧЕРКАСАХ – Загальна площа 775 м2

  • Габаритні розміри виконаного об’єкту: Довжина 30,7м Ширина 15,3м Розмір дуги 25,2м
  • Матеріал ізоляційного накриття – ПВХ мембрана іспанського виробництва Beta, вагою 630 г/м2.
  • Призначення ангару – складське приміщення.
  • Час виробництва полотна – 3 дні
  • Час монтажу – 4,5 години (з урахуванням підготовчих і організаційних робіт)

ремонт ангару дніпро

ЯКИЙ МАТЕРІАЛ КРАЩЕ ВИКОРИСТАТИ ДЛЯ НАКРИТТЯ АНГАРУ

Безумовно, чим товще матеріал, тим він краще і міцніше. Ми рекомендуємо щільність ПВХ тканини від 630 до 900 г / м2. Вибір щільності – це суто особиста справа замовника. Однак якщо ПВХ буде занадто тонким, до того ж, без захисного лаку, то, на жаль, накриття може швидко зноситися. Таку тонку тканину (400/450/500 г / м2) краще використовуватися для виробництва виробів з короткочасним терміном експлуатації, наприклад торгові намети або чохли для обладнання. Якщо ви не будете використовувати їх довше 2-3х років.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИГОТОВИТИ НАКРИТТЯ ДЛЯ АРОЧНОГО АНГАРУ

Наша компанія виконує роботи по ремонту ангару, його ізоляції ПВХ матеріалом за ціною від 550 грн/м2

 Збільшити вартість може більш щільний матеріал або подвійний шар, додаткові роботи або нестандартна конфігурація ангару (вікна, петлі, блискавки, застібки і т.д.)

Наші фахівці із задоволенням прорахують, порадять і виконають будь-які нестандартні замовлення. Для того, щоб зв’язатися з менеджером зателефонуйте за тел. (067) 610 01 13 або залиште заявку в формі зворотного дзвінка.

Всі записи блогу