Захисна прозора перегородка в таксі

защитная перегородка в такси

Захисна перегородка в таксі – це відмінне рішення для створення безпечної дистанції між пасажиром і водієм. Вона перешкоджає поширенню вірусних інфекцій, створює два окремих простори, виключаючи прямий контакт між людьми. Прозора перегородка підійде як для таксі, так і для громадського транспорту. Прискорює і полегшує дезінфекцію.

Монтується за 2 хвилини і так же легко і швидко знімається, не залишаючи слідів. Згортається в рулон і зберігається до потреби.

Наша компанія виробляє перегородки під замовлення для будь-якого виду транспорту і приміщень. В наявності є також стандартні моделі.

ЗАХИСНА ПЕРЕГОРОДКА В ТАКСІ НЕОБХІДНА КОЖНОМУ ВОДІЄВІ

защитная перегородка в такси прозрачная

 1. Відокремлює пасажирів від водія
  Забезпечує приватність і конфіденційність. За даними досліджень споживчого попиту в 2019 році, 80% користувачів таксі, вважають за краще їздити на задньому сидінні і вибирають таксі з розділовою перегородкою.2. Перешкоджає зараженню вірусними інфекціями
  Під час несприятливої ​​епідеміологічної обстановки використання перегородок є обов’язковою умовою для роботи. Це убезпечить як пасажирів, так і водія.3. Запобігає нападу на водія ззаду.
  Людина за кермом вразливий перед нападом ззаду. Захисний екран здатний уберегти водія від посеганій зловмисників. Він дозволить виграти час для того, щоб взяти ситуацію під контроль і вжити заходів.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ

ЗАХИСНИХ ПЕРЕГОРОДОК З ПВХ ТКАНИ

преимущества защитных перегородок из пвхНе обмежують огляд водієві.

Захисна перегородка в таксі може бути повністю прозорою, а може мати кольорові вставки з ПВХ тканини. В кожному випадку водій контролює ситуацію в салоні, має відмінний огляд для керування транспортним засобом.

Щільно прилягає і не залишає слідів.

ПВХ штора може прикріплюється до стелі за допомогою липкої фиксационной стрічки. Не потрібно переобладнати автомобіль для її установки. Після демонтажу не залишиться ніяких слідів.

Швидкий монтаж і демонтаж.

Час установки штори ПВХ на один автомобіль – 2 хвилини. Також легко знімається і використовується повторно необмежену кількість разів.

Спрощує і прискорює дезінфекцію.

Водієві більше не потрібно обробляти весь салон антисептичними засобами, досить продезінфікувати тільки ту частину, де знаходилися пасажири. Це значно прискорює готовність автомобіля до наступної поїздки.

Вікно для передачі грошей.

Прозора захисна штора для таксі комплектується отвором на блискавці для передачі грошових коштів. Це мінімізує контакт і зовсім скорочує ймовірність передачі інфекції. За умови, що водій приймає грошові кошти в рукавичках.

Компактна в складеному стані.

Якщо автомобіль використовується не тільки для роботи в таксі або після покращення епідеміологічної ситуації, захисний екран знімається. Згортається в рулон і компактно зберігається в багажнику або в гаражі. Також Вас може зацікавити: тентові наметиавтомобільні тенти або м’які вікна ПВХ.

ХАРАКТЕРИСТИКИ І ПРИЗНАЧЕННЯ ЗАХИСНОГО ЕКРАНУ ІЗ ПВХ

 • Вага виробу – до 1 кг
 • Розмір – універсальний / під замовлення
 • Матеріал – Прозора плівка Achilles щільністю 650 г / м2 / Кольорова ПВХ тканину щільністю 650 г / м2.
 • Призначення – захист пасажирів і водія від вірусів, зниження поширення захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Захист водія від навмисного нападу ззаду, наприклад шляхом удушення.

ДЕ МОЖНА КУПИТИ ЗАХИСНІ ПЕРЕГОРОДКИ ДЛЯ АВТО?

Наша компанія виготовляє ПВХ штори і перегородки під замовлення в Дніпрі. Пересилаємо вироби по всій Україні зручним для Вас перевізником. Для здійснення замовлення досить назвати марку і модель автомобіля. Для нестандартних замовлень, ми Вас попросимо надіслати точні виміри і фотографії. Після уточнимо конфігурацію вироби, колір вставок, принципу фіксації, наявність кишень або інших додаткових елементів. Залежно від кількості одиниць, Ваше замовлення буде готовий через 1 – 5 днів.

ЦІНА ЗАХИСНОЇ ШТОРИ ІЗ ПВХ

Все залежить від розмірів і конфігурації. Стандартна захисна перегородка для таксі коштує 1100 грн за 1 екземпляр. При замовленні від 10 штук, ціна за одиницю – 890 грн. При замовленні від 30 штук – 790 грн за одну штору. Нестандартні замовлення прораховуються виходячи з розмірів. На ціну впливає прозорість перегородки. Наприклад, якщо Вам необхідна штора для автобуса, яка буде закривати водія, то в ній буде велика частина виконана з кольорового ПВХ тканини, а менша (оглядова) з прозорої плівки ПВХ. У такому випадку вона буде коштувати дешевше повністю прозорою штори.

Наші фахівці можуть виготовити будь-які вироби з ПВХ тканини, в комбінації з прозорою плівкою. Наприклад, для захисту веранди та альтанки – м’які вікна, прозорі штори для автомийки. Особливою популярністю користуються різні чохли з ПВХ тканини для техніки, садових меблів, автомобілів.

Для докладної консультації і прорахунку зв’яжіться з нашим менеджером по телефону +38 (067) 610-01-13 або залиште заявку на зворотний зв’язок. Будемо раді допомогти Вам!

Всі записи блогу