Ремонт автомобільних тентів

Ремонт автомобильных тентов

Будь-який матеріал, деталь або конструкція має свій термін служби, в тому числі і періодичний ремонт автомобільних тентів є неминучим, навіть якщо транспорт не бував в ДТП і інших подібних неприємності. Від цілісності цього матеріалу багато в чому залежить безпека часто недешевого вантажу, нехтування його ремонтом і така «економія» може згодом обійтися дуже дорого.

Кваліфіковані фахівці виробничої компанії “Тентова Домівка” гарантують якісну реставрацію будь-якого тенту, незалежно від:

– габаритів автомобіля,

– масштабів пошкоджень,

– зносу

– і інших нюансів.

Ремонт проводиться із застосуванням власних і європейських розробок, з використанням спеціалізованого обладнання і досвіду наших майстрів.

Можлива повна або часткова заміна тенту! Найбільш уразливі ділянки тенту у нас прийнято посилювати додатковою спайкою матеріалу, ми робимо це завжди (а не за додаткову вартість), причому з двох сторін для більш надійного зчеплення і тривалого терміну служби.

Ремонт автомобільних тентів – технологія і специфіка виконання

Для автомобілів, що працюють на міжнародних перевезеннях, з особливими вимогами, положеннями і стандартами, як мінімум, можливо відновлення монолітності ПВХ трьома способами:
• TIR-пластир;
• застосування митної стрічки;
• використання митної заплатки.

А взагалі сам процес являє собою пайку матеріалу, перетяжку всього тенту, оновлення фурнітури і посилення окремих сегментів, якщо в цьому є необхідність. Ремонт може зайняти від півгодини до 8-9 годин робочого часу, в залежності від конкретних дефектів. Але в будь-якому випадку ми відповідаємо за результати своєї роботи і надаємо гарантії якості. Також ми виконуємо заміну тенту на даху і ремонт зсувних механізмів!

Тому ласкаво просимо – ми забезпечимо вам і вашому транспорту європейський сервіс.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.