Тент на причіп

тент на прицеп

Компанія “Tentova Domivka” здійснює виготовлення тенту на причіп будь-якого розміру і конфігурації. Легковий причіп – це продовження автомобіля. Ми пропонуємо нашим замовникам якісний, довговічний, зносостійкий матеріал і грамотний розкрій виробів. Детальніше про переваги ПВХ тканини читайте тут. Таким чином, накриття на легковий причіп з ПВХ тканини забезпечить надійність вантажу і доповнить дизайн автомобіля. У Вашому розпорядженні широка гама кольорів і навіть принт хакки.

Набридло накривати вантажі плівкою? 🙂 Вам просто потрібно замовити тент на причіп з ПВХ, сухість і комфорт забезпечений.

 

 

Чому краще виготовити тент на легковий причіп, а не купити готовий?

  • Ви отримуєте тент точно під розмір Вашого причепа, без провисань, зайвої натяжки. Він буде легко шнуруватися і міцно сидіти на каркасі.
  • Якщо Ви не звикли платити двічі за одну й ту ж саму річ, краще замовити тент на причіп з щільного ПВХ матеріалу з якісною фурнітурою. Такий фургон причіп прослужить Вам не один десяток років
  • Індивідуальний крій. Причепи бувають різні, як і цілі їх використання, тому ми виготовляємо будь-які кишені і клапани для завантаження, вікна та наклейки, друкуємо зображення і наносимо шнурівки там де ВАМ зручно.

Ви вже передумали купувати готовий тент з брезенту? Тоді телефонуйте нам або залиште заявку на нашому сайті. Ми Вам передзвонимо і обговоримо деталі замовлення.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.