Зерносховище

зернохранилище

Власне зерносховище – це не тільки зручно, але й вигідно. Ви зможете швидко транспортувати врожай і зберігати його до реалізації стільки, скільки необхідно. Вирішуйте самі, коли і за якою ціною вигідніше продавати зерно. Не витрачайте гроші на зберігання в елеваторах, не губіть кошти, які можна вкласти в розвиток власного господарства. Залишається питання, де зберігати зерно, якщо немає відповідного приміщення, а капітальне будівництво не входить в план витрат найближчого часу?

Компанія TENTOVA DOMIVKA займається будівництвом швидкомонтованих тентових ангарів, які чудово підходять для зберігання зерна. Такі конструкції користуються популярністю у всьому світі та успішно використовуються у нас в Україні вже багато років. Будівництво зерносховища розпочинається з прорахунку. Ціна ангару залежить від типу конструкції, розмірів та матеріалу з якого робиться накриття.

 

Побудувати зерносховище за 1 місяць і повернути вкладення за 2 роки.

Капітальні аграрні будівельні об’єкти часів СРСР зараз вже практично повністю зруйновані, а будувати щось подібне дорого і нераціонально. Ми пропонуємо Вам використовувати як склад зберігання каркасно-тентові конструкцію.

Основа зерносховища

Металевий каркас + антикорозійне покриття 3 в 1 + порошкова фарба. Варіант каркаса в стандартному виконанні може бути трьох видів. Ангар для зберігання зерна по висоті розрахований для зручної завантаження / розвантаження зерновозів. Вхідна група складається з распашних воріт з однієї або двох сторін. Обшивка торців можлива як ПВХ тентом, так і металевим профнастилом 0,45 мм.

виды тентовых ангаров

Під замовлення можливе проектування індивідуальних конструкцій.

Накриття зерносховища

Полімерна тентова тканина, щільністю від 650 г/м2 до 1100 г/м2 з захисними добавками. Залежно від розміру конструкції, ми підбираємо необхідну щільність. Можливо утеплення ангара. Для цього використовується подвійне накриття з повітряною подушкою або шаром ізоляційного матеріалу. Зі специфікацією на матеріал можна ознайомитися в розділі документи у файлі технічні характеристики.

зерносховище тентове

Фундамент ангару під зерно

Конструкції до 1500 м2 є швидкобудівними мобільньними спорудами, для яких не потрібен грунтовний фундамент і дозвільна документація. Для зведення надійного каркасно-тентового ангара потрібен свайно-гвинтовий або точковий фундамент. До того ж, в якщо знадобитися перенести конструкцію або продати, зробити це буде дуже просто.

будівництво зерносховища

Також Вас може зацікавити: тентові намети, автомобільні тенти або м’які вікна ПВХ

Ваші вигоди від будівництва власного зерносховища

тентовое зернохранилище

Розпоряджаєтесь врожаєм так, як вигідно Вам. Зберігайте до підвищення ціни, зберігайте для роздрібної реалізації, зберігайте, як посівний матеріал.

•  Низькі початкові інвестиції в будівництво. Найвигідніший варіант побудови виходячи з ціни зберігання на м3. Без підготовки фундаменту і дозвільної документації.

•  Швидка окупність будівництва за 1-2 роки.

•  Мобільність конструкції. Можна перемістити, продати при необхідності.

•  Надійність конструкції. Каркас покритий антикорозійним складом прослужить не менше 50 років, тентова мембрана в залежності від щільності 10-15 років. При цьому повна або часткова заміна накриття обійдеться значно дешевше, ніж в разі профлиста, наприклад.

•  Водонепроникність покрівлі гарантія – сухого зерна! ПВХ матеріал не протікає, не пропускає вологу. На ньому не накопичується конденсат завдяки вентиляційних отворів.

•  Світлопропускна здатність ПВХ тканини дозволить заощадити на освітленні всередині будівлі. Не потрібно додаткове освітлення в денний час доби.

•  Термовинослівость ПВХ тканини -40 +70 С °. Витримує палюче сонце і сніг. Немає проблем з покрівлею, немає необхідності в постійних ремонтах.
І це лише частина переваг каркасно-тентових зерносховищ.

Потрібна консультація? Телефонуйте +38 (067) 610-01-13, або заповніть форму зворотного зв’язку. У вас буде зручний і надійний склад, можливість зберігання врожаю в зручному місці і в необмежених часових рамках.

Зерносховище фото:

Часті питання про зерносховище

⏩ Скільки коштує зерносховище?

Ціну уточнюйте у менеджера по телефону

⏩ Скільки часу займе будівництво зерносховища?

Будівництво зерносховища середньої складності в середньому займає 1 місяць.

⏩ Скільки служить зерносховище?

Каркас покритий антикорозійним складом прослужить не менше 50 років, тентова мембрана в залежності від щільності 10-15 років.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.