Виготовили намети для Limak Construction

У минулому році компанія Tentova Domivka виготовила та встановила будівельний тентовий намет для турецької компанії Limak Construction. Це екстренне замовлення було виконано на високому рівні, в стислі терміни. (Фото і опис проекту 2018). І нам дуже приємно, що одна з провідних будівельних компаній світу, яка входить в список (ENR) Engineering News-Record топ-250 международних будівельних компаній знову вибрала нашу компанію підрядником. Нас переповнює гордість і вдячність за надану довіру.

Будівництво нової гілки метро в місті Дніпро просувається швидкими темпами. У січні 2019 року ми виготовили і встановили два нових тент намети на території буріння метрополітену.

Дворівневий тентовий павільйон

Великий будівельний намет знаходиться на проспекті Дмитра Яворницького 14 М. Ст. Музейна

  • Загальна площа об’єкта понад 200 м2
  • Конструкція павільйону складається з двох рівнів, висотою 6 і 3 метри
  • Довжина становить 26 метрів, ширина – 9 метрів.
  • Матеріал тентового полотна – ПВХ тканина 620 г/м2 (BETA, Іспанія)
  • Металевий каркас виготовлений згідно креслень замовника.

тентовый шатер лимак

Шатер використовується для зберігання будівельних інструментів, захисту техніки від дощу і снігу. Конструкція стійка до вітрових і сейсмічних навантажень. ПВХ матеріал не підтримує горіння. Павільйон також забезпечує сухий і теплий простір для відпочинку будівельників. Всередині приміщення є кілька зон, розділених перегородками з тентової тканини.

строительная палатка из тента

Пересувний тентовий намет

Ще один намет знаходиться на вулиці Столярова 1М, станція Театральна.

  • Розмір 12 на 12 метрів. Висота тентового павільйону – 5 метрів.
  • Матеріал використаний той же, ПВХ тканина 620 г/м2 (BETA, Іспанія).
  • Полотно виготовлено під готовий каркас замовника.

строительство тентового шатра

Для нашої компанії велика честь надавати допомогу в будівництві соціальних об’єктів. Для нас найвища цінність – це клієнти, які повертаються до нас знову з новими замовленнями, ідеями та планами. Ми прагнемо, щоб співпраця переростала в міцну дружбу, взаємну командну роботу і надвисокі досягнення. Кращі обирають кращих. Перевірено Limak Construction. Також Вас може зацікавити: тентові наметиавтомобільні тенти або м’які вікна ПВХ.

Всі записи блогу