Тент на полупричіп

тент на полуприцеп купить

Компанія “Tentova Domivka” здійснює виготовлення тенту на напівпричіп, використовуючи ПВХ матеріал щільністю 630-900 г / м2 (Іспанія, Німеччина, Корея). Будь-тент на напівпричіп, незалежно від розміру, комплектується фурнітурою Bozamet (Польща) і Mabel (Іспанія). Завдяки цьому, термін служби наших виробів набагато довше, а проблеми з ремонтом виникають вкрай рідко. Наші фахівці проводять розтентування індивідуально: можна зробити, як верхнє завантаження, так і бічну, додати кишені, вікна, посилення тенту.

Тент з ПВХ тканини на напівпричіп

Чому для тентованая напівпричепа ми рекомендуємо застосовувати саме ПВХ тканину?

  • По-перше, це найміцніша і в той же час гнучка і практична тканина, яка не пропускає вологу, а значить вантаж буде захищений від дощу, вітру і забруднень.
  • По-друге тент стійкий до дії сонячних променів, має брудовідштовхуючим здатність, а значить Ваш напівпричіп тентований буде виглядати як новий протягом 5 років з моменту установки. При цьому середній термін служби тенту більше 10 років.
  • І на останок, на тентову тканину можна нанести брендування. Ми здійснюємо виготовлення тенту на напівпричіп з повнокольоровим рекламою. Друк по Вашому макету займає 1 день, а реклама працює на Вас мінімум 10 років!

Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією та прорахунком

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.