Тент на ГАЗель

Тент на газель

Виготовлення тентів на ГАЗель

Вантажний автомобіль ГАЗ “газель” з тентованим кузовом є найпопулярнішим видом транспорту не тільки для великих компаній, але і для приватних підприємців. Компактність і доступність цього автомобіля робить його незамінним помічником у сфері вантажоперевезень.

Ми здійснюємо виготовлення тенту на ГАЗЕЛЬ

за 1-2 дня!

Необхідно пригнати авто на виміри. Індивідуальні розміри потрібні завжди, бортові переробки, збільшення кузова і так далі, необхідно враховувати, що навіть у стандартних моделей бувають різні нюанси.

  • Визначитися з конфігурацією тенту. В залежності від побажань замовника по завантаженню газелі, ми можемо виготовити задній клапан, бічний або обидва клапана для комфортної ескплуатаціі.
  • Вибрати матеріал і фурнітуру. У роботі з газелями, найчастіше ми використовуємо ПВХ матеріал щільністю 650 г / м2, але при бажанні замовника можливе вибрати тканину більшої щільності до 930г / м2. Фурнітура компанії Mabel (Іспанія), Bozamet (Польща)

Рекомендація: краще зробити бічні частини з менш щільної тканини, а дах з 700 тенту, так як основний знос через тертя припадає саме на неї. У будь-якому випадку, ми виробляємо посилення тенту в місцях зіткнення каркаса і матеріалу.

  • Монтаж тенту на газель за 1 день. Провести монтаж готового тенту можна, як у нас на виробництві, так і з виїздом до замовника, за часом робота займає від 3 до 5 годин.

Реклама на тенті Газелі

Також ми здійснюємо друк на тенті. Ваша рекламна інформація, логотип або зображення продукції вигідно підкреслить статус організації на корпоративному транспорті.

Доставка тенту на газель по Україні

Якщо у Вас немає можливості привезти автомобіль на заміри, необхідно виконати наступні дії:

1. Здійснити виміри самостійно, вказавши їх і на кресленні.
2. Зробити кілька фото автомобіля, каркаса в різних ракурсах.
3. Прописати побажання і технічні нюанси (якщо вони є) і відправить нам на e-mail.
Після узгодження деталей і вартості з менеджером, ми виготовимо тент і відправимо його в будь-яку точку України зручним для Вас способом

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.