Швидкобудівні ангари з тенту

быстровозводимый ангар

Потрібне приміщення в стислий термін? Оптимальний вибір – швидкозведений ангар на основі ПВХ тенту та металевого каркасу. Його головні переваги – швидкість будівництва та низька ціна, навіть у порівнянні з іншими технологіями каркасного будівництва.

Конструкція ангара, що швидко зводиться, являє собою металевий каркас з труб, балок і ферм. В якості стін та покрівлі використовується полімерний тент – міцний, зносостійкий матеріал на основі поліестерового плетіння та двостороннього заливання полівінілхлориду.

Компанія TENTOVA DOMIVKA надає послуги проектування та монтажу швидкомонтованих будівель. Виробництво знаходиться у місті Дніпро, будівництво здійснюється по всій Україні. Ціна розраховується виходячи з розмірів, типу конструкції та матеріалу накриття.

 

Чому швидкомонтований ангар вигідніший за капітальні будівлі?

Можливість перемістити

Ангар є розбірною металевою каркасною конструкцією. Його можна перемістити та зібрати знову. Як обшивка використовується високоміцна тентова тканина ПВХ, яка так само легко згортається і переміщається за каркасом. Великий ангар розміром 10м на 30м можна перемістити за 1 день силами кількох людей.

Економія за рахунок матеріалу накриття

Вартість зведення каркасно-тентового ангару в кілька разів менша, ніж капітальної будови. Це пов’язано насамперед із матеріалом обшивки. ПВХ тент універсальний та міцний матеріал, який не поступається в експлуатаційних характеристиках профнастилу або цеглині, а ціна відрізняється в рази. Використовуючи різну щільність, ми виготовляємо з нього і стіни та покрівлю ангару.


Економія за рахунок відсутності фундаменту

Конструкції до 1500 м2 не вимагають улаштування ґрунтовного фундаменту, достатньо пальово-гвинтового або точкового. За рахунок цього знижуються витрати на підготовчі роботи.


Економія за рахунок відсутності дозвільної документації

Оскільки конструкція ангара, що швидко зводиться, є мобільною і розбірною, він не вимагає підготовки дозвільної документації. Це значно скорочує час та вартість підготовки.


Природна вентиляція

Приміщення з тентової тканини мають природну помірну вентиляцію, в той же час добре зберігають тепло. Немає необхідності навмисного провітрювання, яке згубно позначається на опалювальних витратах.

Світлопропускна здатність

Для покрівлі ангару найчастіше використовується білий колір тенту ПВХ, він пропускає сонячне світло і природним чином освітлює приміщення. Таким чином знижуються витрати на освітлення у денний час доби.


Швидкість будівництва ангару

Побудувати ангар розміром 10 на 50 м можна за 1 місяць. Набагато швидше за інші види будівництва. Не заморожуєте гроші та користуєтеся ангаром у максимально стислий термін після початку будівництва.

Види стандартних каркасів ангарів, що швидко зводяться.

У компанії TENTOVA DOMIVKA пропонує 3 види стандартних конструкцій. Вони універсальні та легко змінюють розмір під Ваші потреби.

angar-metallicheskij

А – Полігональний                                                     В – Дуговий                                                               С –

Двосхилий

Можливе проєктування та будівництво конструкцій під індивідуальні розміри та завдання.

Виготовлення каркаса відбувається у 2 етапи:

1. Підготовка ферм та інших складових на виробництві, зварювання стандартних елементів, захисна обробка та фарбування.

2. Монтаж ферм на місці будівництва, зварювальні роботи.

ПВХ накриття для швидкого ангару, щільністю 650 – 900 г/м2, розміщується поверх каркаса. Балки захищаються спеціальними накладками, щоб не пошкодили намет. Кріплення до каркаса здійснюється ременями та шнурівкою по периметру. Можливе виготовлення додаткових дверей та вікон у конструкції для зручності експлуатації споруди.

Ворота розстібні з металевого каркаса встановлюються в одному або двох торцях ангару. Обшивка здійснюється ПВХ тентом або профнастилом, за бажанням замовника.

Застосування сучасних полімерних матеріалів дозволяє створювати унікальні за своєю мобільністю, практичністю і універсальністю – швидкобудівні ангари з тенту.

Сфера використання у виробничій індустрії подібних споруд просто вражає:
• криті стоянки для автомобільної та спец. техніки;
• розміщення мобільних котельних установок;
зерносховища і тваринницькі ферми;
• обладнання різних цехів і ремонтних майстерень;
• розташування бурових установок, деревообробного виробництва та багато іншого.

Виробнича компанія «Tentova Domivka» з 2012 року займається виготовленням таких мобільних будівель і пропонує конструкції у вигляді шатра, прямокутника, арки або ж за вашим індивідуальним проектом. Весь процес, в середньому, займає 2-3 тижні, залежно від складності роботи, а якість виконання гарантується документально.

Наскільки надійні швидкобудівні ангари з тенту?

Візуальна легкість і неміцність такого будинку насправді оманлива. Швидкобудівний ангар здатний витримувати пориви шквального вітру з навантаженням 350 кг на 1м2, а високоякісна тканина ПВХ має міцність на розрив 270 МПа. Відповідно, і термін служби таких споруд становить від 10 до 50 років, в залежності від умов експлуатації.

Обирайте досягнення інноваційних технологій і досвід фахівців компанії «Тентова Домівка». Як мінімум, це значне скорочення витрат на традиційне капбудівництво, збільшення рентабельності виробництва і, як максимум, – процвітання і прибутковість вашого бізнесу.

Також Вас може зацікавити: тентові намети, автомобільні тенти або м’які вікна ПВХ.

Чому Вам вигідно довірити будівництво швидкобудівного ангару компанії TENTOVA DOMIVKA

tenty-ukraina

Будівництво ангару, що швидко зводиться «Під Ключ». Для розрахунку конструкції та детальної консультації зв’яжіться з нашим менеджером +38 (067) 007-00-43 або залиште заявку на зворотній дзвінок.

Швидкобудівний ангар фото:

Часті питання про швидкобудівні ангари

⏩ Чи є виїзд замірника?

Якщо Ви знаходитесь в Дніпрі, виїзд можливий

⏩ Чи є гарантія на шви і ПВХ тент для швидкобудівного ангару?

Так, 12 місяців гарантія

⏩ Який термін на будівництво швидуобцдівних ангарів?

Побудувати ангар розміром 10 на 50 м можна за 1 місяць.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.