Чим закрити альтанку на зиму?

чем закрыть беседку на зиму

Після закінчення літнього сезону, багато домовласників задаються питанням, як уберегти прибудинкову територію від листя, бруду і снігу в міжсезоння. Чим закрити альтанку на зиму, щоб зберегти приміщення в чистоті? А чи можливо продовжити термін експлуатації альтанки без дорогого скління?

Ми знаємо, чим закрити альтанку на зиму!

Зручні і практичні м’які вікна з ПВХ тканини набирають все більшої популярності. Як правильно вибирати цей аксесуар, який матеріал краще і як робити монтаж м’яких вікон? Відповіді на ці питання ви дізнаєтеся в нашій статті.

Виробництво м’яких вікон ПВХ

Як правило, вікна для веранди або альтанки ми виготовляємо з прозорої плівки ПВХ, вагою 650 г / м2 і щільністю 500 мкм. Вона відмінно пропускає світло в приміщення і в той же час захищає його від вітру, вологи і сміття. Для окантовки вікон використовуємо тентову тканину ПВХ (Іспанія). Шнурівка виконується з використанням якісної фурнітури Bozamet (Польща). Головне завдання для нас, виробляти завжди якісний продукт, який буде служити довгі роки. Приємно, що наші клієнти рекомендують нас друзям.

Застосування м’яких штор (гнучких вікон)

Спектр застосування досить широкий, адже дійсно зручно і економічно! У нашій практиці ми виробляли монтаж навіть в домашніх теплицях. Найчастіше ми виробляємо:

Виготовити м’які вікна на замовлення або купити готові?

Все залежить від розмірів, конфігурації Вашого приміщення і форми отворів. У будь-якому випадку, наша компанія підбере оптимальний варіант роботи.

  • Готові м’які вікна. Якщо має місце стандартна конструкція, то можна придбати готові вікна. У нас, наприклад, в наявності часто бувають заготовки 3х2 метра.
  • Виготовлення Під Розмір. Ви можете самостійно зробити виміри, повідомити нам всю необхідну інформацію, і ми виготовимо вікна за 1 день.
  • Індивідуальне замовлення. Наші фахівці виїжджають на об’єкт, роблять виміри, виконують проектування виробів з урахуванням Ваших побажань.

Звичайно, будь-який виріб, зшиту на замовлення буде сидіти краще, а якщо для Вас важливо, щоб кожна петелька була в зручному місці, а вікна виглядали просто ідеально, з радістю повідомляємо, що ми виконуємо виміри і монтаж БЕЗКОШТОВНО. Телефонуйте, будемо раді Вам допомогти!

Всі записи блогу