Штори ПВХ для автомийок та СТО

pvh-shtora-kupit

Штори ПВХ для автомийок і СТО зі спеціальної поліефірної тканини (різновид ПВХ) – це оптимальний варіант, як з естетичної, так і з практичної точки зору. Успіх бізнесу в сфері обслуговування автомобілів залежить не тільки від якості сервісу, але і від грамотного використання виробничих приміщень і, що важливо, від зовнішньої привабливості робочого простору.

Переваги штор з ПВХ тканини

ПВХ завіси забезпечують захист від випадкового попадання технічних рідин і води, оперативне зонування великого цеху на окремі майстерні, кабінети. Здатні розділити робочий простір від офісної частини (якщо все це знаходиться в одному приміщенні).

Різновид і асортимент подібних штор надає великі можливості в плані виробничого дизайну та ефективності використання внутрішнього простору. Ми виготовляємо комбіновані штори, які мають як прозорі вставки з ПВХ плівки, так і різнокольорові – з ПВХ тканини.

 

Де замовити штори ПВХ для автомийок і СТО?

Питання нериторичне! Звичайно,що у виробничій компанії «Тентова Домівка». «Звідки така самовпевненість?» – запитаєте ви.

Судіть самі про наші переваги та Ваші інтереси:

  • Досвід виготовлення тентів виробів, м’яких вікон і штор ПВХ зокрема більше 5 років.
  • Власна виробнича база і наявність відповідного обладнання. (Leister, Швейцарія).
  • За час своєї діяльності встановили понад 1100 м2 промислових штор на 32 об’єктах.
  • Працює команда кваліфікованих фахівців, які не тільки заміряють, виготовляють і встановлюють, але і підбирають оптимальний варіант матеріалу в кожному конкретному випадку. Це може бути склоподібна, однотонна, з прозорими вставками штора, різних конфігурацій, кріплень та інших варіантів.
  • Документальне надання гарантій якості на матеріал і виконану роботу.

Ви переконалися в правильності вибору? Тоді ласкаво просимо – телефонуйте, пишіть, приїжджайте і удачі в бізнесі!

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.