Авто тент – надійний захист вантажу!

авто тент

Тент для автомобіля (авто тент) виготовляється з міцної і зносостійкої ПВХ тканини Omega, вагою 700г / м2 (Іспанія). Всі автомобілі та причепи різні, мають свої індивідуальні особливості, тому ми рекомендуємо приділяти особливу увагу грамотному виміру кузова перед виготовленням автопокривала. Навіть якщо у вас немає можливості скористатися послугами нашої бригади, ми даємо необхідні інструкції, як правильно зробити виміри.

Авто тент, його види та конфігурації

Захисний тент для автомобіля з ПВХ тканини буває трьох видів: верхнє накриття, нижнє накриття (полог) і внутрішній вкладиш в причіп. Всі вони мають захисну функцію, захищають вантаж від впливу навколишнього середовища – вологи, бруду, пилу, снігу або палючого сонця.

Верхнє накриття кріпиться на причіп за допомогою шнурування. Нижнє накриття може мати люверси і кріпитися до верху причепа, а може служити просто захисною прокладкою без фурнітури. Вкладиш – це своєрідний чохол для причепа, який облягає і дно і стінки повністю. Це дозволяє захистити сам причіп від забруднення і сприяє швидкому завантаженні / розвантаженні сипучих вантажів. Тентове накриття на причіп захищає вантаж від розсипання при транспортуванні. У вкладиші ми можемо виготовляти різні удосконалення, наприклад рукава для зсипання харчових продуктів.

Технічні характеристики авто тенту з ПВХ тканини

  • Морозостійкий. Термостійкість тканини дозволяє її використовувати при -30 / + 70 градусів.
  • Практичний. Тент легко мити, він не сприйнятливий до дії ультрафіолетових променів, не вигорає і не пліснявіє.
  • Не промокає. Абсолютна водонепроникність тканини надійно захистить Ваш вантаж вологи.
  • Надійний. Термін експлуатації автополога ПВХ 5-7 років, а при дбайливому використанні всі 10!

Безумовно, краще виготовити накриття з тенту ПВХ і забути про проблеми з безпекою вантажу надовго, ніж використовувати для цих цілей Тарпаулін або брезент, адже їх доведеться міняти кожен сезон.

Компанія «Тентова Домівка» надає гарантію на всі вироби протягом 1 року, і також пропонує після гарантійне обслуговування зі знижкою для наших клієнтів. Ми здійснюємо відправку по всій Україні будь-яким зручним способом. Купити авто тент, пологи і накриття в Дніпрі можна вже в готовому вигляді або зробити на замовлення, точно під розмір.

Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією та розрахунком. Ми виготовимо надійний авто тент, який зробить перевезення Ваших вантажів комфортним, безпечним і зручним!

 

Всі записи блогу