Виготовлення тентів

изготовление тентов

Виготовлення тентів для вантажних автомобілів, тентів, накриттів, пологов та інших виробів з ПВХ тканини – є нашим пріоритетним напрямком діяльності. Область застосування тентової тканини дуже широка і багатогранна. У наш час полімерна тканина використовується в різних сферах життя і промисловості. Чому саме цей матеріал так популярний?

Чому затребувана саме ПВХ тканину?

  • По-перше, матеріал міцний і зносостійкий. Його можна використовувати для виготовлення вуличних об’єктів, які кожен день контактують з вологою, брудом, сонячними променями.
  • По-друге, тент – пластичний. Його можна згинати, паяти, натягувати для отримання унікальних конструкцій.
  • І по-третє, тентова тканина менш дорогий матеріал, ніж тверді аналоги (наприклад, пластик, полікарбонат, метал) А значить, виготовлені вироби будуть більш доступні споживачеві.

Виготовлення тентів в Дніпрі

Необхідно виготовлення тенту, але як визначитися з вибором підрядника? Чому слід довіряти виготовлення тентових виробів тільки професіоналам, всім давно відомо, адже від якості спайки і самого тенту залежить термін служби виробів. А ось за якими критеріями оцінювати виробників, як відрізнити спеціалізовану компанію від гаража з «тентовикамі-аматорами»?

Критерій №1. Якісний матеріал і фурнітура.

Кожен виробник підтверджує якість своїх матеріалів відповідними сертифікатами. Якщо, Вам не надали таких, скоріше за все від Вас приховується країна походження або грамаж тканини.

Критерій №2. Устаткування.

Ви маєте право поцікавитися, на якому обладнанні буде виготовлятися виріб. Має значення також і приміщення, в якому здійснюються роботи. Якщо на матеріал під час спайки потрапляє пил, волога, то велика ймовірність, що такі шви можуть деформуватися в процесі експлуатації.

Критерій №3. Гарантія.

Будь-який поважаючий себе і свого клієнта, виробник, зобов’язаний гарантувати якість виробів не тільки на словах, а й документально. Якщо ви отримали гарантійний лист на виріб, інструкцію з його експлуатації, правила догляду, скоріше за все перед Вами дійсно відповідальний підрядник.

Компанія «Tentova Domivka» пропонує своїм клієнтам сервіс, високого рівня, який контролюється на кожному етапі виробництва, починаючи з першої телефонної розмови з менеджером і закінчуючи відвантаженням товару. Ми виготовляємо тенти в Дніпрі, але доставляємо продукцію по всій Україні. Вас приємно здивує співвідношення оптимальної ціни і раціонально якісного підходу до стандартів виробництва.

Ми намагаємося, щоб кожен клієнт, порадив нас своїм друзям, адже це набагато дешевше будь-якої реклами.

Ми максимально якісно виконуємо свою роботу, адже це набагато ефективніше, ніж витрачати час і гроші на рекламації.

Дякуємо за Ваш вибір!

Всі записи блогу