Виготовлення металевих конструкцій

izgotovlenie-metallokonstrukcij-ukrainaШукаєте підрядників для виготовлення металоконструкцій? Потрібен відповідальний підхід та розумна ціна? Чи хотіли б замовити виробництво металоконструкцій за індивідуальним проектом «під ключ»? Компанія Tentova Domivka готова допомогти вам у реалізації проекту будь-якого масштабу.

Які металоконструкції на замовлення ми виготовляємо?

Наша команда готова допомогти вам у виготовленні металоконструкцій як стандартних розмірів і форм, так і нестандартних. Фахівці Tentova Domivka мають досвід у виробництві:

 • металевих ангарів та зерносховищ;
 • тентів;
 • каркасно-тентових конструкцій: навіси, гаражі, бокси, павільйон, торговельні намети і т.п.

При цьому ми завжди відкриті до співпраці, і охоче беремося як за наймасштабніші проекти, так і за невеликі акуратні конструкції.

Виготовлення металевих конструкцій «під ключ» в Україні

Найчастіше наші клієнти цікавляться виготовленням та монтажем металоконструкцій «під ключ». Це вигідно не тільки клієнту, який одразу отримує готовий проект, але й нашій команді, оскільки ми маємо можливість з нуля проводити всі роботи та брати відповідальність за кінцевий результат. У випадках роботи з кількома підрядниками питання комунікації займають найбільше часу, що є дуже цінним.

Саме тому ми й виконуємо весь комплекс робіт одразу. Приблизна схема дій виглядає так:

 1. Клієнт залишає заявку на сайті з контактними даними та коротким описом питання/проекту.
 2. Наш менеджер зв’язується з клієнтом та уточнює всі подробиці та нюанси роботи.
 3. У призначений час наш спеціаліст приїжджає на об’єкт, щоб зробити виміри, а також зробити розмітку майбутньої будівлі.
 4. На основі отриманих даних наші інженери створюють 3D проект майбутньої металоконструкції. Завдяки такій візуалізації у клієнта більше можливостей оцінити масштаби та особливості майбутньої будови, на відміну від звичайного креслення.
 5. План конструкції, термін виконання роботи, а також бюджет затверджуються з клієнтом, після чого підписується договір про надання послуг нашою компанією.
 6. До призначеного терміну ми виконуємо виготовлення та монтаж металоконструкцій за заздалегідь завіреним проектом.
 7. Здача об’єкту.

При цьому ми завжди йдемо назустріч клієнту і готові запропонувати найоптимальнішу ціну на ринку. Навіть у разі обмеженого бюджету, ми завжди готові зробити клієнту вигідну пропозицію, від якої він точно не відмовиться.

izgotovlenie-metallokonstrukcij-cena

Яка ціна у нас на виробництво металоконструкцій?

Оскільки ми є виробниками, а не перекупниками, ми завжди готові піти назустріч клієнту. Чесність та відкритість – ось дві якості, які ми чекаємо від клієнта і на яких ґрунтується наш бізнес. Нам важливо, щоб ви отримали високоякісний та професійно зроблений об’єкт. Адже успіх вашого бізнесу – це показник нашого професіоналізму.

Де ми працюємо?

Через те, що наші виробництва знаходяться у Дніпрі, нас часто запитують, чи виготовляємо ми металоконструкції в інших містах України. Звичайно, у нас ви можете замовити виготовлення металоконструкцій у Києві, Харкові, Запоріжжі, Одесі та інших містах України.

Чому вам варто замовити виготовлення та монтаж металоконструкцій у нас?

У своїй роботі ми дотримуємось п’яти основних принципів:

 1. Прозорість умов. Ми чесно розповідаємо про всі нюанси будівництва, заздалегідь попереджаємо клієнта про можливі складнощі та одразу пропонуємо кілька варіантів їх вирішення.
 2. Грамотна консультація та технічна підтримка. Кожен член нашої команди – професіонал із багаторічним досвідом роботи. Ми розвиваємося у вузькій сфері, тому знаємо свою справу «від А до Я».
 3. Дотримання термінів. Вам потрібно виготовити металоконструкцію у максимально стислий термін? Ми допоможемо зробити все не лише швидко, а й якісно.
 4. Бездоганний результат. Ми дуже цінуємо свою репутацію, тому на кожному проекті проводимо внутрішню технічну перевірку. Ми впевнені, що результат роботи набагато промовистіший, ніж слова.
 5. Реальна гарантія На кожен зданий об’єкт поширюється гарантія терміном на один рік. За цей час, у разі потреби, ми проводимо гарантійний ремонт або заміну елементів металоконструкції.

Виникли питання? Чи хотіли б записатися на консультацію до нашого фахівця? Заповніть онлайн-форму на сайті або зателефонуйте за телефонами, вказаними на сторінці «Контакти». Наш спеціаліст зв’яжеться з вами протягом одного робочого дня..

 

Виготовлення металоконструкцій фото:

 

Всі записи блогу