Купити тенти за вигідною ціною складне завдання. На ринку багато пропозицій з абсолютно різною ціною і розмитими технічними характеристиками тканини. Як же розібратися який купити тент, щоб він служив довго? Як не переплатити за сумнівню якість, і на що варто звертати увагу при покупці. Розберемося в цій статті.
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ, ЩОБ КУПИТИ ТЕНТ ГІДНОЇ ЯКОСТІ ОПТИМАЛЬНОЇ ЦІНОЮ?
Для початку, розберемося, що собою являє тентова тканина з ПВХ (полівінілхлорид). Які нюанси потрібно знати, для того, щоб Ваш вибір був продиктований не найнижчою ціною, а технічними характеристиками матеріалу.
ПЛЕТІННЯ ОСНОВИ
Основа тканини – сітка з ниток поліестеру, нейлону, або лавсану, які міцно сплетені між собою. Плетіння ниток може бути різним, від цього залежить міцність тканини на розрив. Чим більше ниток на сантиметр, тим краще і міцніше тканина. Найпоширеніші варіанти: 6 × 6; 7 × 7; 8 × 8; 9 × 9; 12 × 12. Товщина нитки плетіння вимірюється в децитекс, у якісної тканини цей показник повинен бути не менше 1100.
ШАР ПВХ ПОКРИТТЯ
На сітку плетіння наноситься шар покриття ПВХ. Щільність заливки або товщина шару вимірюється в грамах на метр квадратний, це, в свою чергу, також впливає на міцність матеріалу і майбутнього виробу. Для довгострокової служби та опору до стирання необхідно використовувати тент, вагою 650/700/900 г/м2 (в залежності від розмірів і призначення проекту). Тканини з більш тонким шаром заливки (від 450 до 600 г / м2) вважаються полегшеним тентом. Вони використовуються для конструкцій з короткочасним терміном експлуатації, наприклад, сезонні накидки, атракціони, тимчасові накриття.
ЗАХИСНІ ДОБАВКИ У СКЛАДІ ШАРУ ЗАЛИВКИ ПВХ
Під час виробництва тканини до складу полівінілхлориду додаються допоміжні речовини, які захищають тканину і збільшують її строк служби. Кількість добавок в тканині може бути різною. Наприклад, захист від цвілі, від ультрафіолету, від займання, від впливу нафти і агресивних хімічних речовин. Чим більше добавок, тим специфічніше призначення тканини і вище вартість.
ПОКРИТТЯ ЛАКОМ
Покриття ПВХ тканини лаком є завершальним етапом на виробництві, але не є обов’язковим. В Україні можна зустріти багато матеріалу без покриття зовсім, або з одного боку. Лакове покриття захищає тканину від стирання, деформації, забруднення і впливу погодних умов. Найчастіше в якості TOP покриття використовується акриловий лак (глянець або мат). У більш дорогих архітектурних тканинах – PVDF лак. Він робить матеріал більш пластичним і м’яким. Тканина добре розтягується і навіть при багаторазовому згортанні не втрачає первісний вигляд.
ВИДИ ПВХ ТКАНИНИ, ЗАЛЕЖНО ВІД ПРИЗНАЧЕННЯ
Розібравшись з показниками, можемо зробити класифікацію по застосуванню:
- Архітектура. Завдяки легкості в обробці, хорошою ремонтопридатності, високим технічним і естетичним характеристикам, матеріал широко застосовується для будівництва вантових і каркасних споруд, пневмокаркасних і повітронаповнюваних будівель.
- Автомобільні тенти. Тканини підходять для виробництва захисних накидок, тентів для причепів тощо.
- Повітряутримуюючі тканини. Тканина не пропускає повітря, тому підходить для виробництва повітряутримуюючих виробів: човнів, атракціонів, батутів тощо.
Компанія TENOVA DOMIVKA, займається будівництвом каркасних конструкцій і виробництвом різних виробів на основі технічного текстилю. Виконуємо проектування і реалізацію проектів «під ключ».
Якщо вам необхідно купити тент в рулонах, ми пропонуємо матеріали від різних виробників в наявності і під замовлення:
- GAMMA (Іспанія),
- Sioen (Бельгія),
- Omega (Корея),
- Polymar (Німеччина),
- Optima (Туреччина).
Завдяки оптовим поставкам для власних потреб підприємства, ми можемо гарантувати найкращу ціну на матеріал і достатню кількість сировини на складах зберігання. Реалізуємо тентову тканину в рулонах, на тубусах, щільно упаковану і з маркуванням виробника.
Отримати докладні технічні характеристики тканини і консультацію, Ви можете у нашого менеджера за тел. + 38 (067) 610-01-13 Або залишивши заявку на сайті. Також Вас може зацікавити: тентові намети або м’які вікна ПВХ.