Ремонт зсувних механізмів

Ремонт сдвижных механизмов

Далекобійники і автовласники вже давно змогли оцінити зручність зсувних дахів на напівпричепах – мінімум простою і максимум можливостей при вантажно-розвантажувальних роботах. При цьому, як і для будь-якої іншої конструкції, періодично винакає потреба виконати технічне обслуговування і ремонт зсувних механізмів.

Надмірні вібрації і посилене тертя з’єднань по дорогах не найкращої якості, навантаження на систему від зустрічного і бічного вітру – подібні фактори призводять до зносу вузлів кріплень. Це, перш за все, вироблення металу у напрямних полозів механізму, зношування або пошкодження роликів і інші симптоми «втоми» конструкції. Причому досить часто автовласники, втративши надію на відновлення працездатності старого механізму, купують новий.

Ремонт зсувних механізмів в Дніпрі від професіоналів

Якщо і у вас аналогічні складності, не поспішайте в спеціалізовані магазини. Майстри компанії “Тентова Домівка” готові значно скоротити ваші витрати шляхом повної або часткової реконструкції пристрою.
• Оперативне виявлення та усунення причин заїдання і заклинювання окремих вузлів.
• Відновлення алюмінієвих і сталевих напрямних – аргонове зварювання і шліфування.
• Заміна зношених роликів, важелів, осей, монтаж-демонтаж окремих механізмів і устаткування в цілому.

При цьому у нас використовуються тільки високоякісні комплектуючі, працюють тільки кваліфіковані фахівці і надаються гарантії до 1 року на сервісні послуги.

Досвід наших фахівців гарантує виконання ремонтних робіт в найстисліші терміни! Також ми виробляємо заміну підлоги (дна) в напівпричепі і виконуємо різні зміни і удосконалення відповідно до побажань замовника.

Удачі вам в бізнесі і безвідмовної роботи зсувних механізмів! 😉

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.