Заміна тенту даху ПВХ у напівпричіпа

Замена тента крыши ПВХ на полуприцеп

Цілісність тентованої покрівлі – це запорука збереження вантажу, тому, заміна тенту даху напівпричепа – це не те, що потрібно відкладати “на потім”. Якщо вже виникла така необхідність, краще зробити терміновий ремонт і посилення тенту в місцях найбільшої деформації або замінити тент повністю.

Профільною спеціалізацією промислової компанії «Tentova Domivka» є виготовлення автомобільних тентів, в тому числі і зміна зношеного або пошкодженого навісного матеріалу.

Покриття з полівінілхлориду з щільністю 630-900 г/м2 з двостороннім обробкою акриловим лаком забезпечує надійний захист вмісту напівпричепа і довговічність експлуатації такого даху. Багаторічний досвід роботи підтверджує, що ПВХ тканина:
• стійка до впливу атмосферних опадів,
• поривів вітру,
• не підтримує горіння,
• до хімічно агресивних масел,
• палива та інших подібних компонентів.

А в місцях дотику тенту з деталями каркаса матеріал посилюється за рахунок збільшення його товщини додатковими накладками.

Ремонт або заміна тенту даху напівпричепа?

Звичайно, замовник завжди правий і за бажанням клієнта проколи, порізи та інші ушкодження можуть бути відремонтовані та усунені нашими фахівцями. Але все ж дах напівпричепа – це не той елемент, на якому слід економити, тому в разі значного зносу і недоліків ми рекомендуємо оновлювати покрівлю цілісним полотном.

Також ми можемо виконати дах з більш міцної ПВХ тканини, щільністю 1100-1300 г/м2, якщо Ви розраховуєте забути про її ремонті років на 10 мінімум! Більш того, замовивши послуги з ремонту або заміні тентового полотна в комплексі з каркасом або воротами, ви отримуєте спеціальну знижку на загальний обсяг робіт!

Термін експлуатації нового матеріалу більш десяти років, а досвід нашої компанії в подібній діяльності з 2012 року. І якщо ви вважаєте за краще стовідсоткову безпеку і цілісність вантажу, що перевозиться – телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв’язку. Ми передзвонимо протягом години, а в продовж 1 робочого дня замінимо тентовий дах вашого напівпричепа.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.