Тентовий гараж (бокс) для вантажного авто

тентовый гараж для грузового авто

Вантажний автомобіль має потребу в стояночному місці не менше, аніж легковий. Однак, споруда гаража для вантажівки справа дорога і не завжди виправдовує вкладення. На допомогу приходить легкий і в той же час міцний матеріал – ПВХ тканина. Ви здивуєтеся, як швидко можна виготовити тентовий гараж для вантажного авто, що складається з металевого каркасу і захисного тенту.

Набагато вигідніше ніж капітальні споруди! Каркасні гаражі (бокси) для вантажних автомобілів, в повній мірі виконують функцію захисту від опадів. У них можна організувати опалення і проводити ремонт автомобілів в зимовий період, фарбування, миття, або просто здійснювати тривалу стоянку транспорту.

Чим тентовий гараж для вантажного авто вигідніше капітального?

  • Наша компанія виготовляє тентові гаражі та бокси для вантажних автомобілів під замовлення, виходячи з розмірів замовника. У вас лімітована площа, або ви її зовсім орендуєте? Тентовий гараж легко може змінювати дислокацію. Зроблений під габарити Вашого авто, він не займе зайве місце і Ви завжди зможете перевезти його туди, де буде зручно організувати стоянку.
  • Каркас для тенту метал, діаметр від 30 мм до 60 мм. Можливо використовувати матеріал замовника, якщо такий є. Ми завжди підходимо індивідуально, до кожного замовлення, тому розглядаємо всі побажання і варіанти запропоновані замовником.
  • Ціна виходить значно цікавіше, ніж у капітальних споруд! Більш того, якщо ви замовляєте у нас додаткові роботи, наприклад по заміні тенту на Вашому вантажному авто або ремонт, ви отримуєте знижку на наступне виріб!
  • Насправді міцний матеріал! Ми використовуємо тенту накриття з ПВХ тканини 700 г/м2 (Іспанія), фурнітура Bozamet (Польща). Практичний в експлуатації і неймовірно зручний і компактний в складеному стані.
  • Можна нанести друк на тент. Якщо у Вас великий автопарк, брендування транспорту і місць стоянок є не тільки рекламою, а й підкреслює статус організації.

За прорахунком і консультацією звертайтеся до наших менеджерів!

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.