Заміна підлоги (дна) в напівпричепі

замена пола (днища) в полуприцепе

Заміна підлоги (дна) в напівпричепі на перший погляд звичайна справа, але насправді являє собою досить трудомісткий процес, що вимагає спеціальних знань, досвіду, а іноді і специфічного інструменту. Особливо це стосується ізотермічних фургонів, підлоги яких є багатошаровими і складаються з пластика, фанери, різних утеплювачів, підсилювачів і так далі.

Фахівці виробничої компанії «Tentova Domivka» виконують роботи по заміні підлоги вантажного автомобіля будь-якої складності, незалежно від рівня зносу, масштабів пошкоджень після ДТП, наприклад, і інших особливостей. Починаючи від звичайних напівпричепів з настилом з дощок, що кріпляться до поперечних підсилювачів, і закінчуючи складними днищами рефрижераторів – все це реставрується оперативно і з гарантією якості.

Більш того, наші майстри не тільки відновлюють напівпричепи до заводських стандартів, але найчастіше вдосконаляють і покращують конструкцію транспортних підлог. Наприклад, можливе додаткове посилення опорними брусками задньої частини фургона, найбільш схильною до механічних навантажень.

Про стандартні габарити і технічні характеристики вантажних автомобілів можна говорити багато, але оцінити індивідуальні потреби клієнта і вдосконалити авто згідно цих вимог – головне завдання для нашої компанії.

Оцінити специфіку підбору матеріалів і професіоналізм виконаних робіт можна за якістю підлог у вантажних автомобілях наших клієнтів! Вони слугутюь не один десяток років, прості в догляді, стійкі до вологи і механічних пошкоджень. Якісна заміна дна в напівпричепі виконує не тільки естетичну функцію, але і
• запобігає виникненню проблем з деформацією вантажів
• підвищує ергономічність причепа
• зменшує витрати на ремонт ходової

Наскільки доцільна заміна підлоги (дна) в напівпричепі?

Питання досить актуальне серед автовласників і керівників автопідприємств, як альтернатива придбання нового напівпричепа. При цьому однозначної відповіді бути не може, тому як, все залежить від ступеня зносу, характеру і масштабності ушкоджень, вироблення конструкцій та інших нюансів.

А зрозуміло і конкретно відповісти на таке запитання зможе наш фахівець після безкоштовної візуальної діагностики вашого напівпричепа. Тому телефонуйте, пишіть, приїжджайте – ми обов’язково вам допоможемо.

Також, фахівці нашої компанії допоможуть професійно відремонтувати чи замінити тент і зробити установку каркаса і воріт на Ваш автомобіль. Ми працюємо швидко і якісно!

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.