Ремонт каркасу

Ремонт каркасу

Амортизаційний знос в цілому і погані дороги зокрема, наслідки ДТП і зміщення вантажу в дорозі – причин порушення рамної конструкції кузова може бути багато. При цьому далеко не завжди можлива реставрація підручними засобами без досвіду такої роботи. Професійний ремонт каркасу – це комплектуючі від світових виробників (стійки, напівстійки, деталі обв’язки), зварювальні і слюсарні роботи кваліфікованими фахівцями, досвід і навички в роботі.

Якщо вам необхідний якісний кузовний ремонт причепа або напівпричепа, з гарантіями протягом року на результати відновних робіт, тоді ви на правильному шляху. Виробнича компанія «Tentova Domivka» пропонує послуги:

  • реконструкцій металлокаркасов,
  • зміни габаритів «коробки» з урахуванням вимог міжнародних стандартів,
  • повної або часткової заміни складових елементів.

І все це з більш ніж п’ятирічним досвідом подібної діяльності відповідними фахівцями.

Ремонт каркасу за 1-2 дні

Ми цілком усвідомлюємо, наскільки важлива оперативність відновлювальних робіт та мінімізація простою для комерційного транспорту, тому завжди узгоджуємо терміни ремонту. І навіть якщо мають бути масштабні поновлення після серйозних пошкоджень конструкції, максимальна «непрацездатність» вашого причепа складе не більше двох робочих днів.

Ми давно працюємо над формуванням позитивного іміджу компанії, піклуємося про кожного клієнта і його автомобілі. До нас приходять клієнти, щоб отримати сервіс високого рівня, якісне і чітке виконання технічних завдань, грамотну консультацію та рекомендації. Ми можемо здійснити для ВАС заміну тенту даху на напівпричіп, підготовку каркаса з “нуля”, ворота, установку зсувного даху і багато іншого …

Телефонуйте, пишіть, приїжджайте – ми оцінимо обсяг і вартість роботи, а її результатами ви напевно залишитеся задоволені.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.