Верхній зсувний механізм тенту

Верхний сдвижной механизм тента

Ви часто перевозите великогабаритні або нестандартні вантажі? Вам необхідна оперативність верхнього вантаження-розвантаження фургона? Або може, верхній зсувний механізм тенту на даху повноцінно не функціонує з яких-небудь причин?

У будь-якому випадку, найкращим рішенням буде переобладнання Вашого вантажного автомобіля зсувним механізмом даху. Виробнича компанія «Tentova Domivka» надає повний і професійний комплекс послуг по збільшенню функціональності покрівлі вантажівок різних габаритів і вантажопідйомності: газелей, причепів, напівпричепів, фур. Ми працюємо з дахами будь-яких фургонів і трейлерів, від газелей до двадцятиметрових автопоїздів.

Верхній зсувний механізм тенту від команди «Тентова Домівка»

Ми пропонуємо установку каркасного механізму з системою зсуву за рахунок роликів і гнучких вставок. Зсувний дах може бути встановлений ​​на будь-який вид вантажного транспорту: фури, напівпричепи, причепи, газелі. Рама конструкції виготовляється з оцинкованих труб, які закріплюються на кузові. Як правило її встановлюють на великогабаритні автомобілі та напівпричепи 10-20 тонники.

Переваги зсувного тенту даху

В результаті установки зсувного механізму тенту, Ви отримуєте масу переваг! Спрощується подача і завантаження, Вам не потрібно постійно розкривати тент, щоб отримати доступ до вмісту причепа. Збільшується швидкість завантаження, розвантаження автомобіля. Але головною особливістю зсувного даху є, то що він адаптується під будь-який кузов, швидко встановлюється і легко ремонтується в разі пошкоджень.

Ми виробляємо установку зсувного механізму і повний комплекс робіт:

  • Виготовлення механізмів різних конструкцій під певні розміри, потреби і можливості.
  • Переобладнання даху транспорту під верхній зсувний пристрій.
  • Ремонт конструкцій – відновлення функціональності роликів, важелів, осей, що направляють панелі і так далі.
  • Заміна, при необхідності, окремих комплектуючих системи.
  • Установка і регулювання роботи механізму з оформленням гарантій на його безвідмовну експлуатацію.

Як бачите, пропонований асортимент послуг і функціональність змін більш ніж достатній привід звернутися до нас за консультацією та прорахунком! Тому, ласкаво просимо – оціните професійний сервіс, зручність використання і доступні ціни зсувного даху від компанії “Тентова Домівка”.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.