Боковий, шторний механізм тенту

Боковой, шторный механизм тента

Нескладно уявити собі збільшення транспортних можливостей вантажівки або його причепа після переробки кузова під бокову погрузку на додаток до задніх воріт. Труби і металопрокат, будь-яка продукція на піддонах, нестандартне і об’ємне обладнання – подібний вантаж вкрай складно розмістити в тентовому напівпричепі тільки через тильний отвір. Тому боковий, шторний механізм тенту є найпоширенішим доопрацюванням вантажного автомобіля, і в той же час максимально функціональним.

Боковий, шторний механізм тенту і його переваги:

Бічна система дозволяє домогтися повного доступу до обсягу фургона, що значно скорочує весь процес вивантаження і навантаження, виключає пошкодження продукції в процесі і забезпечує максимальне використання корисної площі кузова.

 

Механізм може бути:

  • незалежним від даху і надавати можливість виключно бокового завантаження, ще зветься водіями як «шторний тент»;
  • цільним фрагментом ПВХ тканини, що звільняє одночасно дах і стіни (зсувна панчоха).

Професійна переробка кузова під бокову погрузку

Поряд з виробництвом тентів компанія «Tentova Domivka» представляє і повний спектр послуг із забезпечення будь-яких фургонів і причепів боковою погрузкою. Досвід фахівців в подібній діяльності, виробнича база та наявність спеціального устаткування дозволяють нам гарантувати безвідмовність роботи шторного механізму і надійний захист вантажу, що перевозиться.

Що ми пропонуємо:

І це все за 1-3 робочих дні, в залежності від габаритів транспорту та з річною гарантією на безвідмовність роботи системи. А для розрахунку вартості робіт ласкаво просимо на індивідуальний замір. Зв’яжіться з нашим менеджером і отримаєте консультацію, прорахунок Вашого виробу.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.