Ворота для напівпричіпа (грузовика, прицеп)

Ворота на полуприцеп

Не завжди обов’язковим заднім елементом фургона вантажного автомобіля є орні жорстка конструкція, але в будь-якому випадку це набагато зручніше тентової накидки, як в плані експлуатації, так і збереження вмісту кузова. Тому все частіше автовласники хочуть встановити ворота на напівпричіп або будь-який інший вантажний автомобіль.

Установка задніх воріт гарантує підвищення безпеки вантажу – разом зі зручністю завантаження Ви отримуєте надійний замок і можливість його пломбування.

Якщо Ваш транспорт не обладнаний подібною системою або ж стара конструкція вже потребує ремонту, тоді ви потрапили саме на той сайт, який потрібен.

Виготовлення, установка, переробка та ремонт воріт (порталів) для фур, фургонів, газелей, причепів і напівпричепів – це одне з основних напрямків діяльності нашої компанії.

Компанія «Tentova Domivka», крім виробництва тентів і каркасів для комерційного транспорту, пропонує автовласникам виробництво, установку і ремонт задніх воріт. Крім габаритів, це можуть бути різні системи за своєю структурою, матеріалами виготовлення, запірних пристроїв і так далі.

Основні компоненти, різних конструктивних технологій:

  • ламінована фанера;
  • сендвіч-панелі (для рефрижераторів);
  • оцинкований метал;
  • алюмінієвий профіль.

Ціна воріт на напівпричіп (грузовик, прицепу)

Назва Ціна, грн. без НДС
Ворота 3 метри від 27 000 грн
Ворота 2,5 метри від 23 000 грн

Альтернатива заводського виробництва – ворота для напівпричіпа від «Тентова Домівка»

Ми пропонуємо комплектуючі та фурнітуру власного та імпортного виробництва, офіційні гарантії якості, оперативне виготовлення і установку нових воріт. Весь процес займає від одного до п’яти робочих днів, що залежить від складності та габаритів конструкції. А подальше безвідмовне функціонування системи наші фахівці обіцяють на термін не менше 5 років, незалежно від якості доріг, за якими буде пересуватися вантажівка або його причіп.

До речі, встановити ворота заводського виконання на фургон з великим пробігом вкрай складно через зміну геометрії кузова в процесі амортизації. Тому індивідуальне виробництво від професіоналів – це найкраще для Вас рішення.

Ворота для вантажних авто, фото:

vorota-dlya-gruzovyh-mashin zadnie-vorota-na-gazel

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.