Заміна платформи вантажного автомобіля

Замена платформы грузового автомобиля

Ступінь відповідальності тих майстрів, для яких заміна платформи вантажного автомобіля є повсякденною роботою, нескладно уявити досвідченому далекобійникові або власнику авто-підприємства. Адже порушення кріплень в дорозі, зміщення платформи і будь-які аналогічні процеси загрожують дуже серйозними наслідками, як в плані безпеки на дорозі, так і матеріальних збитків.

Виробнича компанія «Tentova Domivka» пропонує власникам вантажного автотранспорту висококваліфікований сервіс з використанням професійного обладнання і з залученням лише досвідчених фахівців. Адже така робота являє собою не тільки монтаж-демонтаж драбин, що з’єднують платформу з рамою або підрамником автомобіля. З огляду на габарити і велику вагу вантажівок і бортових конструкцій, необхідні спеціалізовані підйомники, відповідний інструмент і якісні кріпильні деталі.

Коли потрібна заміна платформи вантажного автомобіля?

Крім очевидних ситуацій внаслідок ДТП, кожен автовласник сам визначає необхідність таких оновлень. Але важливий момент, – це безпека, і тому, якщо стан платформи, кріпильних і сполучних елементів є вже критичним, тоді звертайтеся – ми надаємо гарантії якості і відповідаємо за результати своєї роботи.

І, зрозуміло, це все з урахуванням різноманітності конструкцій рам, підрамників, самих платформ і моделей автомобілів. До ваших послуг кваліфіковані автослюсаря, газо- і електрозварники, токарі, інженери-механіки.

Удачі вам на дорогах і безпечних вантажоперевезень.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.