Чохол для гольф-кар

чехол для гольф-кар

Міні автомобіль або гольф-кар створений для прогулянок, комфортного переміщення по великій території готельних комплексів, туристичних зон і звичайно полів для гри в гольф. Все прекрасно, коли світить сонце та стоїть безвітряна погода. Але таких днів у нашому кліматичному поясі буває набагато менше, ніж холодних демісезонних, примхливих і мінливих. Тому чохол для гольф-кар став практичним і необхідним атрибутом для власників такого виду транспорту. Він захищає, як пасажирів, так і сам електрокар від несприятливих погодних умов: вітру, дощу, пилу, бризок з калюж і так далі …

Які функції виконує чохол для гольф-кар?

  • Захист. Захищає салон автомобіля і його прилади від вологи і бруду, як під час стоянки, так і під час руху.
  • Комфорт. Забезпечує комфортну подорож для пасажирів або вантажу, захищаючи від негоди.
  • Естетика. Чохол здатний стати елегантним доповненням автомобіля і частиною корпоративного стилю, якщо на нього нанести брендування.

Виготовлення чохлів на замовлення

Компанія «Тентова Домівка» виробляє різні вироби з ПВХ тканини, і в тому числі чохли на обладнання та автомобілі. Замовлення на чохли для гольф-кар надходять дуже часто, адже відкритий автомобіль потребує сезонного захисту. Для того, щоб виготовити ергономічний чохол, який буде зручний у використанні, необхідно точно знати розміри і особливості моделі.

1 Крок – Провести виміри автомобіля.

2 Крок – Продумати конструкцію чохла, додаткові елементи й аксесуари. Визначити де повинні розташовуватися блискавки і застібки, щоб пасажиру було зручно їх застібати і відкривати. Додаткові кишені, петлі і отвори для антени.

3 Крок – Розкрій і виготовлення. Ми використовуємо якісні матеріали та фурнітуру, щоб забезпечити тривалий термін служби нашим виробам. Грамотний розкрій і виконання – гарантують відмінний результат.

4 Крок – Примірка. Під час примірки замовник має можливість переконатися в точності крою та зручність готового виробу.

Для того, щоб замовити чохол для гольф-кар, Вам потрібно просто зв’язатися з нашим менеджером по телефону (067) 610-01-13 та отримати консультацію і прорахунок виробу. У нас в офісі Ви можете ознайомитися із зразками кольорової палітри матеріалів і обрати відповідний саме для Вашого автомобіля та фірмового стилю.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.