Зерносховище з тенту

зернохранилище

Капітальні аграрні будівельні об’єкти часів колгоспів і радгоспів зараз вже практично повністю зруйновані, а будувати щось подібне в наш економічно непростий час дуже недешево. Але головне – і нема чого. Зерносховище з тенту – це унікальна можливість швидкої побудови мобільних, надійних і вигідних ангарів для зберігання будь-яких врожаїв рослинництва.

Фахівці компанії «Тентова Домівка» готові протягом 2-3 тижнів подібний об’єкт спорудити «під ключ». Тобто, починаючи з вашого проекту і побажань, і закінчуючи можливістю завозити в побудований ангар зібраний урожай. При цьому ми беремо повну відповідальність за наші споруди, якість їх виконання, довговічність і надійність.

Зерносховище з тенту – економічна доцільність

Не будемо зараз заглиблюватися в математичні розрахунки рентабельності, а відзначимо лише самі явні переваги такого ангара.
• Для зведення інноваційного зерносховища знадобиться лише стрічковий або точковий фундамент.
• Висока світлопроникність технічної тканини дозволяє вдень ​​використовувати сонячні промені в якості освітлення і економити ел.енергію.
• Захищає зерно від ультрафіолету, атмосферних опадів, хімічно агресивних речовин та інших несприятливих компонентів ззовні.
• Температура експлуатації матеріалу покриття від – 40 до + 70оС. До слова, існує можливість утеплення цього ангара і додаткового захисту вмісту.
• Виняткова маневреність будівлі, герметичність і міцність полімерної тканини, легкість алюмінієвого каркасу.

І це лише частина переваг такого зерносховища. Телефонуйте, замовляйте – за лічені дні у вас буде зручний і надійний склад і можливість прийому нового врожаю.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.