Зерносховище

зернохранилище

Власне зерносховище – це не тільки зручно, але й вигідно. Ви зможете швидко транспортувати врожай і зберігати його до реалізації стільки, скільки необхідно. Вирішуйте самі, коли і за якою ціною вигідніше продавати зерно. Не витрачайте гроші на зберігання в елеваторах, не губіть кошти, які можна вкласти в розвиток власного господарства. Залишається питання, де зберігати зерно, якщо немає відповідного приміщення, а капітальне будівництво не входить в план витрат найближчого часу?

Побудувати зерносховище за 1 місяць і повернути вкладення за 2 роки.

Капітальні аграрні будівельні об’єкти часів СРСР зараз вже практично повністю зруйновані, а будувати щось подібне дорого і нераціонально. Ми пропонуємо Вам використовувати як склад зберігання каркасно-тентові конструкцію.

ОСНОВА

Металевий каркас + антикорозійне покриття 3 в 1 + порошкова фарба. Варіант каркаса в стандартному виконанні може бути трьох видів. Ангар для зберігання зерна по висоті розрахований для зручної завантаження / розвантаження зерновозів. Вхідна група складається з распашних воріт з однієї або двох сторін. Обшивка торців можлива як ПВХ тентом, так і металевим профнастилом 0,45 мм.

виды тентовых ангаров

Під замовлення можливе проектування індивідуальних конструкцій.

НАКРИТТЯ

Полімерна тентова тканина, щільністю від 650 г/м2 до 1100 г/м2 з захисними добавками. Залежно від розміру конструкції, ми підбираємо необхідну щільність. Можливо утеплення ангара. Для цього використовується подвійне накриття з повітряною подушкою або шаром ізоляційного матеріалу. Зі специфікацією на матеріал можна ознайомитися в розділі документи у файлі технічні характеристики.

зерносховище тентове

ФУНДАМЕНТ

Конструкції до 1500 м2 є швидкобудівними мобільньними спорудами, для яких не потрібен грунтовний фундамент і дозвільна документація. Для зведення надійного каркасно-тентового ангара потрібен свайно-гвинтовий або точковий фундамент. До того ж, в якщо знадобитися перенести конструкцію або продати, зробити це буде дуже просто.

будівництво зерносховища

ЦІНА

В середньому вартість будівництва зерносховища під ключ складе 1200 грн/м2. Залежить від ширини арки. Наприклад, зведення ангара 10 м на 21 м з висотою 5 м обійдеться орієнтовно в 258 000 грн. При цьому місткість 714 м3

Таким чином вартість 1 м3 = 362 грн! Якщо вважати, що в 1 м3 700-800 кг зерна, то вартість зберігання за тонну 400 грн. При цьому, заплативши один раз, далі ви будете зберігати свій урожай безкоштовно. А зекономлені кошти зможете вкласти в покупку техніки, землі або в будівництво нового складу зберігання.

ВАШІ ВИГОДИ
ВІД БУДІВНИЦТВА ВЛАСНОГО ЗЕРНОСХОВИЩА

Розпоряджаєтесь врожаєм так, як вигідно Вам. Зберігайте до підвищення ціни, зберігайте для роздрібної реалізації, зберігайте, як посівний матеріал.

тентовое зернохранилище

  • Низькі початкові інвестиції в будівництво. Найвигідніший варіант побудови виходячи з ціни зберігання на м3. Без підготовки фундаменту і дозвільної документації.
  • Швидка окупність будівництва за 1-2 роки.
  • Мобільність конструкції. Можна перемістити, продати при необхідності.
  • Надійність конструкції. Каркас покритий антикорозійним складом прослужить не менше 50 років, тентова мембрана в залежності від щільності 10-15 років. При цьому повна або часткова заміна накриття обійдеться значно дешевше, ніж в разі профлиста, наприклад.
  • Водонепроникність покрівлі гарантія – сухого зерна! ПВХ матеріал не протікає, не пропускає вологу. На ньому не накопичується конденсат завдяки вентиляційних отворів.
  • Світлопропускна здатність ПВХ тканини дозволить заощадити на освітленні всередині будівлі. Не потрібно додаткове освітлення в денний час доби.
  • Термовинослівость ПВХ тканини -40 +70 С °. Витримує палюче сонце і сніг. Немає проблем з покрівлею, немає необхідності в постійних ремонтах.
    І це лише частина переваг каркасно-тентових зерносховищ.

Потрібна консультація? Телефонуйте +38 (067) 610-01-13, або заповніть форму зворотного зв’язку. У вас буде зручний і надійний склад, можливість зберігання врожаю в зручному місці і в необмежених часових рамках.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.