Тентовий ангар

тентовый ангар

Необхідна надійна і міцна будівля? Склад зберігання, торгове або виробниче приміщення, спортивний або розважальний комплекс? Хотіли б затратити мінімум коштів на будівництво і отримати максимум корисної площі? В такому випадку, тентовий ангар буде оптимальним варіантом.

Будівництво мобільних ангарів на основі металевого каркаса і тентової тканини – основний напрямок компанії TENTOVA DOMIVKA. Такий вид будівництва має ряд переваг – оперативність зведення, простота монтажу і надійність конструкції, невелика вартість і мінімум технічної документації.

тентовий ангар ціна

ЧОМУ ТЕНТОВІ АНГАРИ ВИГІДНІШЕ ІНШИХ ВИДІВ КОНСТРУКЦІЙ?

ШВИДКІСТЬ БУДІВНИЦТВА

Швидкомонтовні тентові ангари виправдовують свою назву. Наша компанія має в розпорядженні стандартні проекти ангарів і навіть заготовки ферм, що дозволяє організувати і завершити будівництво протягом 4-8 тижнів.

МІСЦЕ НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Дійсно, місце не має значення. В межах міста, в селі, на пустирі, навіть в полі, словом, там, де потрібно ВАМ з’явиться нова будівля. Ми беремо на себе організаційні моменти: великогабаритну техніку, доступ до електрики, транспортування і монтажні роботи.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕНЕСЕННЯ КОНСТРУКЦІЇ

Тентовий ангар на основі металевого каркасу є розбірною конструкцією. При бажанні, його легко перемістити. Доцільно в разі оренди землі, продажу через переїзд, тимчасове/сезонне виробництво, складу зберігання і т.д. Мобільний тентовий ангар – це те що Вам потрібно!

МІНІМАЛЬНІ ВКЛАДЕННЯ

Вартість зведення тентового ангара в середньому становить 1200 грн/м2. При цьому приміщення може бути різної форми, з кількома входами, вентиляційними вікнами і необхідної висоти.

БЕЗ ДОЗВІЛЬНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

У багатьох випадках в межах міста заборонено капітальне будівництво, а іноді отримання дозволу коштує дорожче, ніж сама споруда. В такому випадку – тентові ангари є універсальним і економічно вигідним рішенням ситуації.

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД АТМОСФЕРНОГО ВПЛИВУ

В якості покрівлі ангару використовується ПВХ тканина. Матеріал абсолютно водонепроникний, витримує перепад температур від -30 до +70 С ° Має в своєму складі захисні добавки від стирання, горіння. Морозостійкість і захист від ультрафіолету.

 

СТАНДАРТНІ КОНСТРУКЦІЇ ТЕНТОВИХ АНГАРІВ

тентовый ангар полигональный

Перспективи використання таких будівель просто вражають: від особистого транспортабельного гаража на стоянці, що охороняється, до масштабних об’єктів міської архітектури або сільського господарства:

  • Тваринницькі ангари, ферми для вирощування птахів і ВРХ.
  • Складські ангари для зерна, сіна та інших запасів, комори, теплиці.
  • Авіаційні ангари для авіатехніки.
  • Автоангари, гаражі для стоянки і ремонту техніки.
  • Спортивні комплекси для хокею, футболу, тенісу, плавання і т.д.
  • Кінні манежі.
  • Виставкові та торгові комплекси.
  • Павільйони для тимчасових пересувних фестивалів і виставок.

тентовый ангар дугаЗалежно від застосування і планованого розташування тентових ангарів, конфігурація і розміри каркаса можуть бути різними.

Ви можете вибрати стандартну конструкцію:

Тип А – Полігональний
Тип В – дугового
Тип С – скатними

Ширину можна вибрати з переліку допустимих. Виходячи з ширини розраховується і стандартна висота. Довжина набірна, кратна 3 метрам. Щільність тентової тканини залежить від розмірів конструкції і побажань замовника. Можете ознайомитися з технічними характеристиками і сертифікатами в розділі документи.

тентовый ангар для зерна

Всі ангари, вироблені компанією TENTOVA DOMIVKA, складаються з міцних металевих ферм з антикорозійного обробкою (нанесення піскоструйної обробки та фарбування порошковою фарбою 3 в 1)

Ферми з’єднуються болтовими з’єднаннями і зварювальними роботами. Каркас може експлуатуватися більше 50 років, тентова ПВХ тканина – 10-15 років. У разі необхідності, її легко оновити або відремонтувати частково.

У стандартну комплектацію входить каркас торцевих воріт металевих двостулкових орних 3,6м * 3,6м – 1шт. У комплект воріт входить каркас навстіж двері. За бажанням замовника можлива установка декількох воріт, розташування бокового входу і т.д. Також Вас може зацікавити: тентові намети, автомобільні тенти або м’які вікна ПВХ.

По довжині ангара з кожного боку передбачені вентиляційні вікна відкидного типу.

Чому Вам вигідно довірити будівництво тентового ангару компанії Тentova Domivka

budivnictvo tentovogo angaru

 

Скільки коштує тентовий ангар?

НазваЦіна, грн. без НДС
Тентовий ангарвід 1200 грн/м2

Будівництво ангарів “Під ключ”.

Ангар каркасно тентовий фото:

 

 

Часті питання про тентовий ангар

⏩ Скільки коштує тентовий ангар?

Ціна на тентовий ангар від 1200 грн/м2. При цьому приміщення може бути різної форми, з кількома входами, вентиляційними вікнами та необхідною висоти.

⏩ Чи є гарантія на тентовий ангар із ПВХ?

Так, гарантія 12 місяців на тентовий ангар ПВХ з моменту отримання

⏩ Чи є гарантія на шви?

Так, 12 місяців гарантія

⏩ Скільки служить тентовий ангар?

Каркас може експлуатуватися більше 50 років, тентова тканина ПВХ – 10-15 років.

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.