Складські приміщення з тенту

Складские помещения
Розвиток бізнесу зі збільшенням продукції, розширенням асортименту товарів або збільшенням пропонованих послуг, далеко не завжди має на увазі капбудівництво складів, цехів і офісів «на століття». Складські приміщення з тенту для вас будуть чудовою альтернативою, якщо:
  • існує необхідність у тимчасових, сезонних, наприклад, складах;
  • потрібне термінове розміщення надійшла великої партії продукції;
  • ви маєте намір розширювати бізнес поки в тестовому режимі без капітального будівництва. І так далі.
Причин для термінової організації складу на відкритій виробничому майданчику або взагалі в чистому полі, буває безліч. А легкі, місткі і недорогі каркасно-тентові споруди – це найкраще, що може бути на сьогоднішній день.

Складські приміщення – проектування та будівництво

Виробнича компанія «Тентова Домівка» в особі фахівців з досвідом подібної діяльності більше 5 років, пропонує свої послуги по зведенню таких складів, що називається «з нуля» і «під ключ». Тобто, ви озвучуєте свої побажання (обсяг, конфігурацію, необхідність теплоізоляції, місце розташування і т. Д.). Ми зі свого боку, розраховуємо, плануємо, конструюємо і надаємо, в результаті, готову споруду. При цьому весь процес триває 2-4 тижні, залежно від майбутніх масштабів операції, із забезпеченням проектною документацією і гарантіями якості результатів роботи згодом. Подумайте – найкоротші терміни, мінімальні капіталовкладення і високу якість. Це грамотне рішення справжнього бізнесмена. Також Вас може зацікавити: тентові намети, автомобільні тенти або м’які вікна ПВХ.

Скільки коштує тентовий склад?

НазваЦіна, грн. без НДС
Складські приміщення з тентувід 1200 грн/м2
Будівництво складу “Під Ключ”. Для прорахунку конструкції та детальної консультації зв’яжіться з нашим менеджером +38 (067) 007-00-43 або залиште заявку на зворотній дзвінок.

Тентовий склад фото:

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.