ПВХ завіси для складів і промислових приміщень

ПВХ завесы для складов и промышленных помещений

Якщо вам необхідно, наприклад, в холодній ремзоні організувати окрему опалювальну майстерню або в гарячому цеху створити холодильну камеру, тоді ПВХ завіси для складів і промислових приміщень будуть оптимальним варіантом.

Без капітального будівництва, дорогих воріт і інших недешевих варіантів, такий пластиковий завісу відмінно підтримує мікроклімат окремо взятої виробничої дільниці. До того ж, це ще й своєрідний прозорий бар’єр на шляху шуму, пилу, запахів і інших небажаних проявів діяльності людини або природи.

Компанія «Тентова Домівка» готова надати вам таку можливість оперативного, економічного і ефективного зонування окремих складів, торгових павільйонів, морозильних камер і тому подібних приміщень. Стрічкові ПВХ завіси досить широко використовуються на великих підприємствах, але при всьому при цьому не всі ще знайомі з такими інноваційними пристроями. Залежно від призначення, вони бувають різного розміру і виробляються з відповідних термостійких тканин.

Купити ПВХ штори (стрічкові ПВХ завіси)?

Конструкція являє собою набір прозорих або кольорових пластикових стрічок, прилеглих внахлест один до одного, що фіксуються в кріпильних пластинах, які, в свою чергу, підвішуються в несучій гребінці. Зібрана система встановлюється в дверних отворах і інших аналогічних нішах. У підсумку, незважаючи на простоту механізму, ефективність перегородки не менше капітальних споруд і значно дешевше.

Фахівці компанії «Tentova Domivka» пропонують завіси різного виконання:

  • Стандартні – експлуатація при температурі від – 5 до + 50оС.
  • Холодостійкі – для використання в межах від – 40 до + 25 ° С.
  • Рифлені – рекомендується при посилених механічних навантаженнях.

Телефонуйте і особисто переконаєтеся в зручності ПВХ завіс і високий рівень нашого сервісу. А приємні ціни на наші вироби порадують Вас однозначно! Установка – БЕЗКОШТОВНО.

Промислові штори, фото:

shtory-promyshlennye promyshlennye-shtory zavesy-dlya-sklada

ТАКОЖ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

Отримати консультацію і прорахунок - це безкоштовно.